به یاد شهید معلم حامد جرفی که ۱۷ دی ۵۹ درون شب شهادت امام رضا(ع) آسمانی شد

به گفته خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، حامد جرفی متولد سال ۱۳۳۱ درون شهر هویزه هست؛ وی پس از آخر مقطع ابتدایی، دوران راهنمایی و دبیرستان را با همه مشکلات درون سال ۱۳۴۹ درون سوسنگرد به آخر رساند و با شرکت درون کنکور سراسری درون رشته زبان انگلیسی قبول و وارد دانشگاه شهید چمران (جندی‌شاپور) شد.

وی درون همان وقت پدر مهربان خود را از دست داد و به خاطر تأمین معیشت خود و خانواده مجبور شد هفته‌ای ۶ ساعت درون شهر دزفول به تدریس بپردازد و به این ترتیب موفق به کسب مدرک کارشناسی زبان شد.

شهید جرفی درون سال ۱۳۵۸ به عنوان دبیر دینی، قرآن و زبان انگلیسی درون دبیرستان ابن‌سینا درون زادگاهش هویزه مشغول به کار شد و با توجه به اینکه درون دوران دانشجویی مبارزات چشمگیری با نظام پهلوی داشت و تجربه‌های زیادی به دست آورده بود، درون همین سال به عنوان بخشدار هویزه منصوب شد.

دفتر کارش درون بخشداری، سنگری ازبرای دفاع از شهر درون مقابل دشمن متجاوز شد و تا آخرین لحظه با تمام وجود پیگیر حل مشکلات و رفع گرفتاری‌های مردم و مدافعان بود.

وی با اصابت ترکش خمپاره به ناحیه سر به شدت مجروح شد و به تهران اعزام شد و بیش از دو ماه درون حالت اغما بود که درون تاریخ ۱۷ دی‌ماه ۱۳۵۹ درون شب شهادت امام رضا(ع) به شهادت رسید.

انتهای پیام/

درباره ی htyjkiopggf

مطلب پیشنهادی

دانلود آهنگ میلاد امیری گل

دانلود آهنگ جدید میلاد امیری گل در این ساعت از رسانه موزیکفا شنونده ♫ اهنگ …