چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی، برگزیدگان خود را شناخت – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، ۲۶ برگزیده چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی عصر امروز ۳۰ آبان‌ماه Ø¨Ø§ حضور تولیدکنندگان، طراحان، توزیع کنندگان و فروشندگان، مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند.

برگزیدگان بخش‌های مختلف این جشنواره بدین شرح معرفی شدند:

۱- بخش ثبتی

الف) Ú¯Ø±ÙˆÙ‡ حرکتی مهارتی:

رتبه اول: فاقد برگزیده

رتبه دوم: گروه طراحی Â«Ø¨Ø§ فرزندان» برای طرح «چیدنی‌های حرفه‌ای»

رتبه سوم: «علی غلام‌رضایی» برای طراحی «دارت بی‌خطر»

تقدیری: «علی وثاقتی احمد» و «فاطمه وثاقتی احمد» برای طرح «قایق دو منظوره آرتیمیس»

تقدیری: «سید ماشالله مجتبایی» برای طرح «پویان دایره سلامت»

***

ب) گروه Ø¢Ù…وزشی و کمک آموزشی:

رتبه اول: «طیبه اردیبهشت» و «یاشار مختار بااختیار» برای طرح‌های «میز اکتشاف گام دو»، Â«Ù…یز اکتشاف گام ۱ Ø¯Ø®ØªØ±Ø§Ù†Ù‡Â» و «میز اکتشاف گام ۲ Ù¾Ø³Ø±Ø§Ù†Ù‡Â»

رتبه دوم: فاقد برگزیده

رتبه سوم: فاقد برگزیده

تقدیری: «مطهره صالحی» برای طرح «خونه کوچولو»

***

ج) گروه فکری:

رتبه اول: Â«Ù…هدی قادری» برای «طرح نقش کاشی»

رتبه دوم: «شهرام مقصودی» برای طرح «تخم مرغ فضایی لیرو»

رتبه سوم: «حسن حکمت» برای طرح «کشور گشا»

***

د) گروه ÙØ±Ù‡Ù†Ú¯ÛŒ هنری:

رتبه اول: «موزه عروسک‌های ملل» و «طرح حفاظت از تالارهای ایران» برای طرح «تالاپ، تولوپ، تالاب» 

رتبه دوم: «سعید مقدم» و «مصطفی جلوخانی» برای طرح «انیمیشن‌ساز پویا شو»

رتبه سوم: «موسسه فرهنگی هنری رویش» برای طرح «من و عروسک‌هایم»

تقدیری: «آرتمیس Ø¯Ø§Ø¯Ø±Ø³Â» برای طرح «بسته خلاقیت سبزینه»

***

ه) گروه Ú©Ù…ک‌درمانی:

رتبه اول: «سلمان داداشی» برای طرح «مغزسازی»

رتبه دوم: فاقد برگزیده

رتبه سوم: فاقد برگزیده

***

و) گروه الکترونیکی و رایانه‌ای:

رتبه اول: «امین شریف‌دینی»، «حمیده سادات ثنایی» و «علی اکبر ثنایی» برای طرح «مجموعه کیت‌های لمو»

رتبه دوم: فاقد برگزیده

رتبه سوم: «کنکاش مکانیک» برای طرح «کیت آموزشی الکترونیک»

***

۲- بخش مجوز تولیدی

رتبه اول: «علیرضا میرزا رمضان تفرشی» برای طرح «تنی‌بال»

رتبه دوم: عادل یوسفی آذر» برای طرح «چوب سازه پویش»

رتبه سوم: «سیامک رزمی‌نیاز» برای طرح «هلولایو»

تقدیری: «ابوذر ساعتیان» برای طرح «ببعی کاموایی»

تقدیری: «محسن رجبی» برای طرح «تردست چهار نفره»

تقدیری: علی هاشمی اصل» برای طرح «پیچ و خم»

***

۳- بخش طرح‌های ایده بازار

رتبه اول: «شهرام مقصودی» برای «طرح استوانه مارپیچ لیرو»

رتبه دوم: فاقد برگزیده

رتبه سوم: فاقد برگزیده

تقدیری: «علی علیزاده طارم‌سری» برای طرح «جابلقا (نرد ایرانی)»

تقدیری: علی جاودانی»، Â«Ù…ختار نصرت‌پور» و «سعید سی‌سختی» برای طرح «فهرست مقدس»

تقدیری: «فائزه آذرافروز» و «بهزاد سلیمانی» برای طرح «سفینه تعادلی»

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *