کرانچار: تیمی که سزاوار صعود مستقیم بود, ما بودیم/ شانس یارمان نبود- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, زلاتکو کرانچار پس از تساوی بدون گل تیم‌های فوتبال امید ایران و عراق گفت: مسابقه به سمتی رفت که ما نمی‌خواستیم. تلاش‌مان این بود به پیروزی برسیم. موقعیت‌های گل زیادی داشتیم ولی شانس با ما نبود و الان باید تا ساعت ۱۲ شب صبر کنیم و ببینیم که از گروه صعود می‌کنیم یا خیر ولی به احتمال زیاد تیم ایران به عنوان تیم دوم از گروهش صعود می‌کنیم.

سرمربی تیم امید ادامه داد: با اهمیت این بود که درون گیم امروز نشان دادیم تیمی که سزاوار صعود مستقیم از گروهش بود, ما بودیم و امیدوارم صعود تیم به مرحله پس, پاداشی ازبرای گیم خوب ایران باشد.

وی درمورد سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه به نظر می‌رسید, تیم امید بی‌نظم گیم می‌کرد و به چه دلیل برنامه‌ای ازبرای ارائه گیم روی زمین وجود نداشت, گفت: من با نظر شما موافق نیستیم. ما توپ را به وسط زمین می‌‌آوریم و تلاش می‌کردیم که به جناحین پخش کنیم  و عراق درون پی ضد هجوم بود. دروازه ما تا دقیقه ۶۰-۷۰ دیده نمی‌شد. می‌خواهم برعکس شما حرف بزنم ما درون طول گیم روی می‌آوریم به پاسکاری‌های متعدد و تلاش می‌کردیم که تیم حریف را باز کنیم.

کرانچار عنوان کرد: درون نیمه اول موقعیت‌های خوبی داشتیم و می‌توانستیم کار را تمام کنیم. همچنین درون نیمه دوم درصورتیکه ضربه سر بازیکن ما وارد دروازه می‌شد الان سؤال شما این طور مطرح نمی‌شد. از ابتدا روی دروازه عراق فشار وارد کردیم ولی ارسال‌های بلند جزو دستور کاری ما نبود و گاهی اوقات بازیکنان روی ابتکار خودش‌شان این کار را انجام می‌دادند.

انتهای پیام/

 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *