واکنش مدیر برنامه‌های «بشار رسن» به شایعه پیشنهاد سپاهان: منتظر روشن شدن وضعیت پرسپولیس هستیم- اخبار استانها – اخبار تسنیم

امیرارسلان مرتاض درون گفت‌وگو با خبرنگارتسنیم درون اصفهان، به اخبار منتشر شده درمورد مذاکرات باشگاه سپاهان با هافبک عراقی پرسپولیس واکنش نشان داد و اظهار داشت: هر بازیکن خوبی از بیشتر تیم‌ها پیشنهاد می‌گیرد ولی این خبر را که سپاهان همین الان به صورت مستقیم پیشنهاد داده باشد را جایی نخوانده‌ام.

وی درون ادامه پیشنهاد سپاهان به بشار رسن را تکذیب نکرد و گفت: بشار از تیم‌های زیادی پیشنهاد دارد و نه تنها سپاهان که بیشتر باشگاه‌های خوب ایرانی به رسن پیشنهاد داده‌اند.

مدیر برنامه‌های این بازیکن درمورد احتمال پیوستن رسن به سپاهان گفت: بشار بازیکن آزاد محسوب می‌شود و احتمال پیوستن وی به هر باشگاهی وجود دارد. این مسئله تکذیب شدنی نیست و هر باشگاه خوبی درون داخل و خارج از ایران به بشار پیشنهاد داده‌اند.

مرتاض درمورد توافق رسن با باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: فعلاً احتیاج به وقت داریم تا بتوانیم شرایط ادامه همکاری با پرسپولیس را بسنجیم. باشگاه  پرسپولیس فعلاً درگیر موضوع برانکو هست. درون چند روز آینده که این قضیه تا حدودی آرام شود، وضعیت بشار با پرسپولیس را خواهیم سنجید.

وی درون آخر افزود: هر تصمیمی که بشار بخواهد بگیرد، من ازبرای وی خواهم گرفت و درصورتیکه تشخیص دهم که به تیم سپاهان برود، به سپاهان هم خواهد رفت، ولی فعلاً به این تشخیص نرسیده‌ایم.

انتهای پیام/ح

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *