نکیسا: شهوت میز ندارم و درون پی منافع اقتصادی نیستم/ نباید ازبرای رسیدن به ریاست، یکدیگر را لِه کنیم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، نیما نکیسا درمورد ثبت‌نام درون انتخابات ریاست هیئت فوتبال استان تهران گفت: شاید یک خانم ۷۰ ساله هم استعداد سرشار بچه‌ای را بشناسد، ولی من و شما باید این بچه را حفظ کنیم. ازبرای نخستین دفعه درون تاریخ فوتبال کشور باید با هم یکی شویم و ازبرای رسیدن به ریاست، یکدیگر را لِه نکنیم. ما باید قابلیت‌های خود را روی میز بگذاریم و به این نتیجه برسیم به درد این سمت می‌خوریم یا خیر.

وی با اشاره به سابقه خود گفت: من سال‌ها درون پرسپولیس و تیم ملی گیم کردم،  نخستین دروازه‌بان تاریخ آسیا هستم که با باشگاهی اروپایی قرارداد بستم، به سه زبان مسلط و دانشجوی دکتری هستم. درصورتیکه کسی دست برادری به من بدهد، مخلص وی هم هستم. مسئولان درون هیئت رئیسه و کمیته‌های مختلف، قابلیت‌های مختلفی دارند و می‌توانند قسمتی از هیئت فوتبال را بگیرند، شروع به کار کنند و آن کار را به سرانجام برسانند. این‌شکل نیست که یک نفر انتخاب شود و ۱۲ نفر دیگر به کارهای قبلی خود بروند.

«قصد من خدمت هست و همه خودم و خانواده‌ام را می‌شناسند.»، نامزد ریاست هیئت فوتبال تهران ضمن بیان این جمله گفت: همه می‌دانند که شهوت میز ندارم و درون پی منافع اقتصادی نیستم. زمانی ما خانه‌ای متری ۸۰۰ هزار تومان یا ماشین ۲۰ میلیون تومانی می‌خریدیم، این جوانان باید متری چند ده میلیون خانه یا بیش از ۱۰۰ میلیون تومان ماشین بخرند. درون فوتبال تهران افرادی را می‌شناسم که ازبرای اینکه به جایی برسند، النگوی مادرشان را می‌فروشند، ولی جلوی آنها سراب هست.

نکیسا با بیان اینکه همیشه فردی عملیاتی بوده هست و رفقای خیلی خوبی دارد که پای کار آمده‌اند، تصریح کرد: باید دست به دست هم دهیم و انرژی جدیدی به فوتبال تهران بدهیم. از تمام کسانی که زحمت کشیده‌اند، تشکر می‌کنم. من کسی نیستم که ازبرای رسیدن به جایگاهی، زحمات کسی را نادیده بگیرم. دست همه آنها درد نکند.

وی با بیان اینکه افراد باشرف زیادی درون فوتبال هستند که وی به پشتوانه آنها آمده هست، خاطرنشان کرد: درصورتیکه رأی آوردم، نوکری می‌کنم و درصورتیکه هم رأی نیاوردم، ازبرای منتخبان آرزوی موفقیت می‌کنم. درون این صورت بدون تنش و ناراحتی، هر کمکی که از دستم بربیاید، ازبرای منتخبان خواهم کرد. به همه‌ی کسانی که شایعه‌ای مبنی بر ائتلاف من منتشر می‌کنند، می‌گویم تا لحظه آخر هستم. این نخستین دفعه هست که چنین تجربه‌ای می‌کنم و درون پله اولم،‌ پس تلاش می‌کنم به خوبی از این تجربه استفاده کردن کنم. حق خودم می‌دانم پس از سال‌ها زحمت درون ورزش، شانسم را امتحان کنم.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *