موسوی: هر چه درون توان داشتیم گذاشتیم/ درصورتیکه میخایلوف گیم می‌کرد ازبرای ما بهتر بود- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، محمد موسوی، بازیکن تیم ملی والیبال ایران پس از ملاقات با روسیه درون مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۰ اظهار داشت: همه شرایط گیم درون روسیه را می‌دانستیم. روسیه با تمام توان آمده بود و تیمی بود که امسال نیز بازیکنان جوان و عالی و درون سطح جهانی به تیم خود اضافه کرده بود. این تیم درون غیاب دو بازیکن اصلی توانست آمریکا را درون خانه‌اش شکست دهد. ما تلاش کردیم و می‌توانستیم درون ست دوم و سوم برنده باشیم، ولی درون یکسری از امتیازات اشتباهات داوری و اشتباهات فردی خودمان سبب شد نتوانیم گیم را درست پیش ببریم. ما ۲۰ بر ۱۷ پیش بودیم، ولی شانس هم با ما یار نبود و اشتباهات فردی داشتیم.

وی درون ادامه عنوان کرد: هر چه درون توان داشتیم، گذاشتیم. بیشتر از این درون توان ما نبود. هر چند غلط فردی داشتیم، ولی دلیل این غلط فردی نیز تیم روسیه بود که سبب می‌شد ما غلط کنیم. با وجود خستگی لیگ ملت‌ها، تمام تلاش خود را انجام دادیم. شرایط تمرینی خوبی نداشتیم، ولی درون کل راضی‌کننده گیم کردیم.

موسوی درون واکنش به این موضوع که «ارزیابی خودت از عملکرد فردی درون این مسابقه چه بود؟»، بیان کرد: والیبال یک رشته تیمی هست و ارتباطی به عملکرد فرد ندارد. من تلاش خود را کردم درون خدمت تیم باشم و گوشه‌ای از کار را بگیرم، ولی موفق نبودم، چون تیم ایران شکست خورد. امروز شرایط بدنی خوبی داشتم، ولی زور ما به این تیم نرسید.

بازیکن تیم ملی والیبال کشورمان درمورد شانس دوباره این تیم ازبرای صعود به المپیک اضافه کرد: با تمام قوا درون مرحله بعدی انتخابی المپیک شرکت می‌کنیم. باید به المپیک برویم و درصورتیکه ایران درون المپیک نباشد، جای تیم‌مان خالی خواهد بود. مطمئناً سهمیه المپیک را کسب می‌کنیم و شانس حضور درون المپیک را از دست نمی‌دهیم. بچه‌ها همدل هستند تا این کار را انجام دهند.

وی درون آخر، درون ارزیابی از تیم ملی روسیه گفت: اکثر بازیکنان روسیه خیلی خوب بودند، ولی بازیکن پشت خط زن آنها، پولتایف که میخایلوف را ذخیره خود کرده بود و امتیازآورترین بازیکن میدان شد، بهترین بازیکن آنها بود. وی بعضی اوقات از ارتفاعی اسپک می‌زد که دست ما به توپ نمی‌رسید و به نظرم درصورتیکه میخایلوف گیم می‌کرد، ازبرای ما بهتر بود. تمام بازیکنان آنها خوب بودند، ولی این بازیکن مهارنشدنی بود.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *