مهدی مبینی: قصد کناره‌گیری از انتخابات فدراسیون سه‌گانه را ندارم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

مهدی مبینی درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درون خصوص حضورش درون انتخابات سه‌گانه و اینکه آیا احتمال کناره‌گیری وی به نفع گزینه خاص وجود دارد، اظهار داشت: من از سال ۸۶ تا ۸۸ و حدود دو، سه سال درون سه‌گانه دبیر بودم. بعلاوه بازیکن تیم ملی دوومیدانی بودم و ازبرای بحث انتخابات، پیشکسوتان، مربیان و دوستان این رشته از من خواستند تا ورود کنم.

وی تاکید کرد: این رشته هم اکنون به خوبی به جامعه معرفی نشده و جای کار و پیشرفت زیادی دارد. هدف من از ورود به انتخابات پیشبرد اهداف و موفقیت این رشته و برداشتن گام‌های موثر درون این ورزش هست. می‌خواهیم با انسجام و هم افزایی میان هیئت‌ها این رشته را به سمت موفقیت پیش ببریم و ازبرای همین مصمم و با اراده وارد عرصه انتخابات شدم.

کاندیدای انتخابات فدراسیون سه‌گانه درون ادامه افزود: با توحه به اینکه هماهنگی‌های مربوطه انجام و سلسلسه مراتب اداری را رعایت و درون انتخابات ورود کردم، مصمم و با اراده هستم و درصورتیکه مجمع و روسای هیئت‌ها که بازوان اصلی این رشته هستند تشخیص دادند درون خدمت آنها خواهیم بود…تشخیص هم ندادند رای آنهابرای من قابل احترام هست.  تحت هیچ شرایطی کناره گیری نمی‌کنم.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *