مهاجم ماشین‌سازی: جو ورزشگاه آزادی فوق‌العاده بود/ حیف شد ۳ امتیاز را نگرفتیم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

جای کویتونگو درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درمورد گیم تیمش برابر پرسپولیس که با تساوی به آخر رسید، گفت: این یک گیم هیجان‌انگیز بود و جو ورزشگاه آزادی هم فوق‌العاده بود. ما برابر تیمی گیم کردیم که مدت وقت‌هاست درون صدر جدول قرار دارد و درون این گیم هم دنبال برد بود تا قهرمانی‌اش را قطعی کند. شاید خیلی‌ها تصور دیگری از نتیجه این گیم داشتند، ولی ما خودمان را نشان دادیم و فوتبال خوبی را هم به نمایش گذاشتیم.

وی درمورد گلی که درون این گیم به ثمر رساند، خاطرنشان کرد: آن توپ نخستین موقعیت جدی بود که درون گیم پیدا کردم و می‌دانستم که باید به بهترین شکل از آن استفاده کردن کنم. خوشحالم که ازبرای تیمم گل زدم، ولی حیف شد که سه امتیاز را نگرفتیم. ما نمایش امیدوارکننده‌ای درون این گیم داشتیم و می‌توانستیم به برد برسیم.

این بازیکن اسکاتلندی درمورد تصمیم داور درون عنوان پنالتی به سود پرسپولیس عنوان کرد: ما تا آخرین لحظات به خوبی مقاومت کردیم، ولی متأسفانه با آن پنالتی برد را از دست دادیم. به‌هرحال این تصمیمی بود که داور گرفت و نمی‌توانم حرفی درون‌ این باره داشته باشم.

مهاجم تیم فوتبال ماشین‌سازی درمورد اینکه به چه دلیل درون این گیم تعویض شد، تصریح کرد: مصدومیت تنها دلیلی بود که سبب شد از زمین بیرون بیایم.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *