معلوم شدن شماره کوتینیو درون بایرن مونیخ- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، فیلیپه کوتینیو بعدازظهر امروز (یکشنبه) وارد شهر مونیخ شد تا درون تست‌های پزشکی تیم فوتبال بایرن مونیخ شرکت کند. این هافبک برزیلی پس از پشت‌سر گذاشتن تست‌های پزشکی، قرارداد قرضی یک ساله‌اش با این باشگاه آلمانی که قابلیت خرید هم دارد را امضا خواهد کرد.

درون همین راستا کمپانی تولید پوشاک ورزشی «آدیداس» که اسپانسر پیراهن باشگاه بایرن موینخ هست با منتشر شدن فیلمی کوتاه عنوان کرد شماره پیراهن کوتینیو درون بایرن «۱۰» خواهد بود، پیراهنی که سال‌ها بر تن آرین روبن هلندی بود.

بایرن مونیخ ازبرای یک فصلی که کوتینیو را از بارسلونا قرض گرفته، ۲۰ میلیون یوروی خالص به این باشگاه پرداخته هست و این گزینه را دارد که درون ازای ۱۲۰ میلیون یورو، این بازیکن را به صورت قطعی از کاتالان‌ها بخرد. همچنین مقرر شده که باوارایی‌ها سالانه ۱۲ میلیون یورو هم به کوتینیو حقوق بدهند.

کوتینیو که درون ماه ژانویه ۲۰۱۸ از لیورپول به بارسلونا پیوست، ولی درون این تیم نتوانست خودی نشان دهد و درون آخر درهای خروج نوکمپ به روی وی باز شد. این هافبک ۲۷ ساله درون فصل گذشته درون ۳۴ گیم لالیگایی بارسا به میدان رفت و ضمن به ثمر رساندن ۵ گل، ۲ پاس گل هم ازبرای هم‌تیمی‌هایش ساخت.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *