مدیرعامل سرخپوشان پاکدشت: مالک باشگاه مشکلی ازبرای بازگشت به کشور ندارد- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

علیرضا کبیری درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درمورد حضور همزمان مربیان فعلی و پیشین تیم فوتبال سرخپوشان پاکدشت درون تمرینات این تیم اظهار داشت: اعضای کادر فنی پیشین تیم آمده بودند تا نامه عدم نیازشان را بدهیم. ما این نامه را به سازمان لیگ و هیئت فوتبال استان تهران فرستاده بودیم. اعضای کادر فنی قبلی تیم هم تأکید داشتند این فرم را به خودمان بدهید.

وی درمورد اینکه گفته می‌شود قاسم سامقانی، مالک باشگاه سرخپوشان به دلیل جرایم مالی درون ترکیه به سر می‌برد و نمی‌تواند به کشور بازگردد، تصریح کرد: چنین چیزی نیست و سامقانی مشکلی ازبرای بازگشت به کشور ندارد. وی اقامت گرفته هست و باید مدتی درون ترکیه بماند. درصورتیکه مشکلی باشد، مراجع قضایی باید تا الان نامه یا حکمی صادر می‌کردند. سامقانی پس از انجام کارهای اقامت خود به کشور بازمی‌گردد و پس از تعطیلات نوروز درون ایران خواهد بود.

 

مدیرعامل باشگاه سرخپوشان درمورد شانس صعود شاگردان مهدی پاشازاده به لیگ برتر گفت: تمام تلاش خود را ازبرای صعود به لیگ برتر به کار می‌گیریم. هم اکنون جزو مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر به شمار می‌رویم و از صعود ناامید نیستیم. یکی دو گیم نسبت به سایر تیم‌های مدعی کمتر داریم و می‌توانیم با پیروزی درون این دیدارها، به رتبه‌های بالاتر برسیم.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *