محسن رضوانی: شنا درون مسیر رو به رشدی حرکت خواهد کرد/ معتبرترین داور واترپلوی دنیا به ایران می‌آید- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

محسن رضوانی درون گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: درون دو روز کلینیک پیشرفته شنا را ازبرای مربیان برگزار کردیم. این کلینیک با حضور کوتروویچ برگزارشد. وی یکی از معروف‌ترین مربیان شنا درون دنیاست. کوتروویچ مربی بدنساز تیم ملی فوتبال کرواسی درون جام جهانی و تیم ملی واترپلو و شنای این کشور نیز بوده هست.

وی افزود: دبیر فدراسیون شنای کرواسی نیز درون ایران حضور داشت و جلساتی را با وی برگزار کردیم. درون پی این هستیم که تفاهم نامه‌ای را با فدراسیون شنای کرواسی منعقد و از دانش فنی این کشور ازبرای توسعه شنا درون ایران استفاده کردن کنیم. ساختار شنای ایران با توجه به این برنامه‌ریزی‌ها درون مسیر رشد قرار خواهد گرفت.

رئیس فدراسیون شنا، شیرجه وواترپلو تصریح کرد: درون رایزنی‌هایی که با فدراسیون شنای کرواسی داشتیم یکی از مربیان با دانش این کشور قرار هست به عنوان مشاور هدایت سه شناگر کشورمان را برعهده می‌گیرد و این شناگران را ازبرای کسب سهمیه المپیک آماده خواهد کرد. وی همچنین مربی مستقیم تیم جوانان هم خواهد بود. ازبرای برگزاری اردوهای برون مرزی نیز مذاکراتی را با کروات‌ها داشتیم. تمام برنامه‌های ما این هست که تا سال ۲۰۲۲بتوانیم شنا را به سطح ایده‌آل و مطلوب برسانیم.

رضوانی عنوان کرد: خوشبختانه وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک نگاه حمایتی به شنا دارند. امیدوارم این حمایت‌ها همچنان ادامه داشته باشد تا شنا نیز درون مسیر رو به رشد حرکت کند.

وی یادآور شد: سمینار داوری و نظارت درمسابقات واترپلو با حضور «میخاییل چیریچ» برادر« الکساندر چیریچ» سرمربی تیم ملی واترپلوی کشورمان ۲۴ بهمن ماه برگزار می شود. چیریچ یکی از بهترین و معتبرترین داوران دنیاست  که به  ایران خواهد آمد. درون این سمینار کلاس باز آموزی ازبرای داوران واترپلو برگزار خواهیم کرد.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *