مارادونا: مسیِ آرژانتین من درون بهترین مقطع از دوران بازیگری‌اش بود- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، دیه‌گو مارادونا که به تازگی به دنیای فوتبال برگشته و هدایت تیم خیمناسیا لاپلاتا درون دسته اول فوتبال آرژانتین را برعهده گرفته هست، درون حاشیه مراسم معارفه‌اش به عنوان سرمربی تازه درمورد مسائل مختلفی صحبت کرد که دوران مربیگری‌اش درون تیم ملی آرژانتین درون سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۰ نیز یکی از آنها بود. وی گفت: درون جام جهانی ۲۰۱۰ که من سرمربی آرژانتین بودم، تیم ما مسی را درون بهترین مقطع از دوران بازیگری‌اش درون اختیار داشت. من این را به همه خواهم گفت. وی باورنکردنی بود. پس از آخر تمرینات گروهی، ما درون زمین تمرینی می‌ماندیم تا زدن ضربات ایستگاهی را تمرین کنیم. ما می‌ماندیم تا وی بیشتر به سمت دروازه شوت بزند ولی نه ازبرای اینکه به وی بگویم چگونه ضرباتش را بزند، تنها به وی می‌گفتم «باید توپ را به مرکز دروازه بزنی. الان هم می‌بینید که وی مدام دارد گل می‌زند.

مارادونا افزود: درون آن مقطع همه آنهایی که می‌گفتند دوست و سمت من هستند، دروغ گفتند. کمی طول کشید تا از ضربه‌‌ای که از آن مقطع خوردم بهبودی پیدا کنم و دوباره به سراغ مربیگری بروم. احساس کردم مردم می‌‌خواهند که من سرمربی تیم قهرمان جهان باشم.

تیمی که مارادونا هدایتش را درون جام جهانی ۲۰۱۰ برعهده داشت، درون مرحله یک چهارم نهایی با قبول شکست ۴ بر صفر مقابل آلمان از گردونه رقابت‌ها حذف و درون پی آن مارادونا از کار برکنار شد.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *