لیگ قهرمانان آسیا| ذوب‌آهن ازبرای کامبک خوب گل زد، بد گل خورد/ پرونده فوتبال باشگاهی ایران درون سال ۲۰۱۹ آسیا بسته شد- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن ایران و الاتحاد عربستان از ساعت ۲۳:۳۰ روز دوشنبه، درون ملاقات برگشت مرحله یک هشتم نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و درون ورزشگاه حمدالکبیر شهر دوحه قطر به مصاف هم رفتند که این ملاقات با برتری ۴ بر ۳ نماینده عربستان خاتمه یافت.

ابتدا امیلیانو وچیو درون دقیقه ۱+۴۵ ازبرای الاتحاد گلزنی کرد تا تیمش پیروز به رختکن برود. درون اوایل نیمه دوم و درون دقیقه ۵۳، ذوب‌آهن با گل به خودی لوییس خیمنس گیم را به تساوی کشاند. یک دقیقه پس ولی محمدباقر صادقی غلط فاحشی مرتکب شد و دروازه خود را به غلط باز کرد تا مسیر‌مسیر‌پوشان الاتحاد دوباره از شاگردان علیرضا منصوریان پیش بیفتند.

پس از این غلط، رومارینیو درون دقایق ۶۴ و ۷۰، دو گل ازبرای الاتحاد به ثمر رساند. گل‌های هادی محمدی درون دقیقه ۷۲ و کریسانتوس درون دقیقه ۸۳ هم تنها اختلاف را ازبرای تنها نماینده باقیمانده ایران درون لیگ قهرمانان آسیا کاهش داد و ثمری درون پی نداشت.

با این نتیجه و با توجه به برتری ۲ بر یک الاتحاد درون گیم رفت، این تیم درون مجموع دو مسابقه به برتری ۶ بر ۴ دست یافت و به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان صعود کرد. شاگردان سیرا درون این مرحله به مصاف پیروز ملاقات الاهلی – الهلال عربستان می‌مسیر.

ادهم محمد داور اردنی این مسابقه به هادی محمدی از ذوب‌آهن و عبدالله المالکی از الاتحاد کارت زرد نشان داد.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *