قاسم حدادی‌فر: خودمان را گول نمی‌زنیم و باید از قرعه آسان‌مان استفاده کردن کنیم/ ازبرای صعود ۶ امتیاز دیگر می‌خواهیم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

قاسم حدادی‌فر درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به شرایط تیمش پس از برد برابر النصر عربستان گفت: ما نتیجه خوبی درون امارات گرفتیم و با کمک خدا و تلاش کادر فنی و بچه‌ها برنده از زمین بیرون آمدیم. البته هم اکنون کار تمام نشده هست و گیم سختی با الزورا درون عراق داریم، درون ضمن گیم برگشت با النصر عربستان هم دشوار هست. ازبرای صعود حداقل احتیاج به کسب شش امتیاز دیگر داریم و امیدوارم نتایج خوب ما ادامه داشته باشد.

وی درون جواب به این سوال که آیا قبول دارد گروه ذوب‌آهن نسبت به گروه استقلال و پرسپولیس آسان‌تر هست، تأکید کرد: درون آسیا گیم آسان وجود ندارد و همه تیم‌ها اندازه خودشان قوی هستند. البته ما خودمان را گول نمی‌زنیم و قبول دارم که گروه ما آسان‌تر هست. طبیعتاً گیم با النصر یا الوصل آسان‌تر از گیم با الهلال و العین هست. چند تیم شناخته‌شده و قدرتمند درون گروه‌های دیگر هستند و ما هم باید از این قرعه آسان آخر استفاده کردن را ببریم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با اشاره به وضعیت این تیم درون لیگ برتر و گیم روز یکشنبه ذوبی‌ها با استقلال خوزستان تصریح کرد: ما درون لیگ برتر شرایط خاصی داریم و باید از گیم‌های باقیمانده بیشترین استفاده کردن را ببریم. هدف ما این هست که درون جدول خودمان را بالا بکشیم و برد درون گیم با استقلال خوزستان هم بسیار حائز اهمیت هست.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *