فوتبال جهان| پیرلو: نشانه‌ها می‌گویند امسال یوونتوس قهرمان اروپا می‌شود/ قهر ایکاردی بیشتر به ضرر خودش بود تا اینتر- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، آندره‌ا پیرلو درون یک مصاحبه با نشریه گاتزتا دلواسپورت، درمورد مسائل مختلفی از جمله اختلافات گذشته مائورو ایکاردی، شانس قهرمانی یوونتوس درون اروپا و کورس قهرمانی سری A درون فصل جاری صحبت کرد.

پیرلو درمورد کورس قهرمانی این فصل سری A که یوونتوس با ۱۵ امتیاز اختلاف صدرنشین هست و پس از آن تیم‌های ناپولی، اینتر و میلان سه رده بعدی را درون اختیار دارند، گفت: انتظار من این هست که درون آخر فصل جایگاه این ۴ تیم همان چیزی باشد که الان هست. ناپولی جایگاه را حفظ می‌کند چون به اندازه کافی قوی نشان داده هست. اینتر می‌توانست بهتر از این‌ها کار کند ولی درون مقاطعی از فصل افت کرد و البته مصدومیت بازیکنان نیز کار این تیم را دشوار کرد و آخر سر هم ماجرای ایکاردی پیش آمد. رم ناامید کننده بوده هست. پس از حضورش درون نیمه نهایی فصل گذشته، از این تیم انتظار می‌رفت که حداقل نشانه‌های از پیشرفت درون عملکردش درون رقابت‌های داخلی نشان دهد. ازبرای جوانگرایی رم باید فصل گذشته را فراموش کند.

پیرلو درون ادامه به اختلافات گذشته ایکاردی و اینتر اشاره داشت و افزود: اینتر هم اکنون هم پا برجاست ولی آنهایی که گیم نکنند ارزش‌شان را از دست می‌دهند. درصورتیکه ایکاردی همچنان از تیم دور می‌ماند، دیگر چه کسی وی را می‌خواست؟ اینتر یک مهاجم دیگر دارد. ایکاردی با این مدت وقت طولانی که از تیم دور بود، الان چگونه می‌خواهد به آن برگردد؟ به نظر من درون این قضیه وی بیشتر از اینتر ضرر کرد.

میلان تحت هدایت جنارو گتوسو، سوژه بعدی بود که هافبک سابق این تیم به آن اشاره کرد. وی اظهار داشت: من انتظارش را داشتم که گتوسو به میلان نظم دفاعی بدهد چون وی را می‌شناسم و میدانم که چقدر روی تیمش تمرکز دارد. انتظار نداشتم که وی مفاهیمش را قالب گیم پیاده کند و گیم‌ تیمش اینقدر تماشایی باشد. وی ولی ثابت کرد که مطالعه شده کار کرده هست. گتوسو نشان داد که می‌خواهد فراتر از یک آدم صرفاً حریص بی‌پروا باشد، همان خصلتی که درون دوران بازیگری‌اش داشت. خب مربیان همیشه آن چیزی نیستند که درون دوران بازیگری‌شان نشان می‌دهند.

پیرلو درون آخر درمورد بازگشت یوونتوس به لیگ قهرمانان اروپا پس از شکست ۲ بر صفرش درون خانه اتلتیکومادرید و جبران این نتیجه با برد ۳ بر صفر خانگی درون تورین صحبت کرد و از گیم برگشت دو تیم به عنوان یک نقطه عطف و یک نشانه یاد کرد.

وی گفت: یوونتوس درون مادرید، یوونتوس همیشگی نبود. این تیم تنها احتیاج داشت خودش را باور کند. همیشه یک گیم هست که مانند یک نقطه عطف هست. درون سالی که شما لیگ قهرمانان را می‌برید، همیشه حوادثی رخ می‌دهد که سبب می‌شود درک کنید، آن سال، سال شماست. درون مورد یوونتوس، گیم بی‌عیب ‌و‌نقص‌اش مقابل اتلتیکومادرید، حذف کردن تیمی که خانه‌اش میزبان گیم فینال هست و حذف رئال مادرید این نشانه‌ها صدق می‌کند.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *