فوتبال جهان| پلاتینی خبر بازداشتش را تکذیب کرد- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، میشل پلاتینی با منتشر شدن بیانیه‌ای بر بی‌گناهی خود تأکید و خبری که امروز (سه‌شنبه) مبنی بر دستگیری وی توسط پلیس فرانسه منتشر شده هست را بی‌اساس دانست.

صبح امروز خبری منتشر شد حاکی از آنها پلاتینی به اتهام دست داشتن به اعطای امتیاز میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، توسط پلیس فرانسه دستگیر و تحویل مراجع قانونی شده هست.

ستاره سابق یوونتوس ولی با منتشر شدن بیانیه‌ای به این خبر واکنش نشان داد. وی درون این بیانیه نوشته هست: میشل پلاتینی پس از حضور و ارائه توضیحاتش درون دادگاه علنی سال گذشته ازبرای جواب دادن به یکسری سؤالات، الان ازبرای ارائه همان توضیحات مورد بازجویی قرار گرفته هست. مشاور حقوقی وی، آقای ویلیام بوردون قویا تأکید می‌کند که این کار به هیچ عنوان یک دستگیری نبوده بلکه یک جلسه ارائه شهادت درون چارچوب معیارهای مطلوب بازپرسان پرونده هست.

درون ادامه بیانیه رئیس سابق یوفا آمده هست: میشل پلاتینی همواره اظهاراتش را صادقانه و دقیق بیان کرده و به تمام سؤالات جواب داده، از جمله آن سؤالاتی که درمورد شرایط اعطای میزبان یورو ۲۰۱۶ فرانسه وجود داشت و همیشه توضیحات مفیدی ارائه کرده هست. وی هیچ دلیلی ازبرای ملامت خود نمی‌بیند و کاملاً از مواردی که فراتر از حیطه کاری‌اش بوده‌اند، عنوان برائت می‌کند. پلاتینی به آنچه که انجام داده و قرار هست رخ دهد، کاملاً آگاه هست.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *