فوتبال جهان| مدعیان اصلی قهرمانی درون لیگ قهرمانان اروپا از دید کاپلو- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، فابیو کاپلو درون آستانه شروع گیم‌های دور برگشت از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا درون خصوص مدعیان اصلی قهرمانی درون فصل جاری این رقابت‌ها به نشریه «موندو دپورتیوو» چاپ کاتالونیا گفت: بارسلونا یکی از مدعیان اصلی قهرمانی درون لیگ قهرمانان هست و همه ویژگی‌های لازم ازبرای رسیدن به این عنوان را دارد.

وی افزود: من بارسلونای تحت‌هدایت ارنستو والورده را دوست دارم، چون آنها توپ را کمتر به عرض می‌برند و بیشتر توپ را درون طول زمین به گردش درون می‌آورند و اکنون کمتر از دیدن گیم بارسلونا خسته می‌شوم، اگرچه باید این را به خاطر داشت که همیشه تیم قویتر فاتح جام نمی‌شود.

سرمربی پیشین تیم‌های ملی فوتبال انگلیس و روسیه درون ادامه از شاگردانش آلگری نیز به عنوان یکی دیگر از مدعیان اصلی قهرمانی درون لیگ قهرمانان یاد کرد و اظهار داشت: با آمدن کریستیانو رونالدو، یوونتوس هم یکی از مدعیان اصلی قهرمانی شده هست و آنها به لحاظ ذهنیتی پیشرفت قابل‌توجهی کرده‌اند و می‌بینید که چقدر واقعاً درون پی فتح لیگ قهرمانان هستند.

کاپلو ۷۲ ساله تصریح کرد: درون ابتدای فصل من منچسترسیتی را به عنوان مدعی اصلی قهرمانی انتخاب کرده بودم، ولی عملکرد آنها را درون گیم با تاتنهام دوست نداشتم. آنها خسته به نظر می‌رسیدند.

درون دور رفت از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، بارسلونا درون حالی با نتیجه یک بر صفر منچستریونایتد را درون ورزشگاه اولدترافورد از پیش‌رو برداشت که یوونتوس درون آمستردام به تساوی یک بر یک مقابل آژاکس بسنده کرد. درون سوی دیگر منچسترسیتی با نتیجه یک بر صفر مغلوب میزبانش، تاتنهام شد و لیورپول هم درون خانه پورتو به برتری ۲ بر صفر دست یافت.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *