فوتبال جهان| شبکه اسکای اسپورت ایتالیا: استراماچونی با استقلال دو ساله بست- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، جان لوکا دی‌مارتزیو، خبرنگار شبکه اسکای اسپورت ایتالیا عنوان کرده هست که آندره‌آ استراماچونی، سرمربی سابق تیم‌های فوتبال اینتر، اودینزه و اسپارتاپراگ جمهوری چک، با باشگاه استقلال قراردادی دو ساله بسته هست.

طبق گفته اسکای، مذاکره استقلال با استراماچونی از تقریباً یک ماه پیش شروع شده هست و اکنون این رسانه مدعی شده که مذاکرات طرفین ثمربخش بوده و قراردادی میان آنها منعقد شده هست. این قرارداد دو ساله هست و امکان تمدید آن ازبرای سال سوم از سوی باشگاه استقلال وجود دارد. همچنین به موجب این قرارداد استراماچونی درون هر سال ۱…۶ میلیون یورو از استقلال حقوق خواهد گرفت.

استراماچونی ۴۳ ساله که بیش از همه به خاطر دوران مربیگری‌اش درون اینتر و اودینزه شناخته می‌شود، درون سال‌های گذشته بیشتر درون اروپای شرقی مشغول به کار بوده و یک دوره هم درون تیم پاناتینایکوس یونان مربیگری کرد.

درون همین حال دی‌مارتزیو درون سایت شخصی خود جزئیات بیشتری از قرارداد استراماچونی با استقلال ارائه کرده و نوشته که این قرارداد با وساطت شخصی به نام فدریکو پاستورلو به امضای طرفین رسیده هست. وی همچنان عنوان کرده که نخستین جلسه میان نمایندگان باشگاه استقلال و استراماچونی ماه آوریل (فروردین و اردیبهشت) امسال صورت گرفته هست و پس از آن هم جلسه‌ای دیگر میان آنها درون شهر استانبول برگزار شده هست.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *