فوتبال جهان| توافق منچستریونایتد و اینتر بر سر انتقال لوکاکو- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، شبکه تلویزیونی «مدیاسِت» ایتالیا خبر داد دو باشگاه منچستریونایتد و اینتر ازبرای انتقال روملو لوکاکو به جمع سیاه و لاجوردی‌پوشان شهر میلان به توافق رسیده‌اند. طبق این گفته باشگاه اینتر با پرداخت رقم درخواستی باشگاه منچستریونایتد ازبرای فروش این مهاجم بلژیکی که ۷۰ میلیون یورو هست، موافقت کرده هست ولی ازبرای تأمین بودجه مدنظر ازبرای خرید مهاجم شیاطین سرخ فرصت خواسته هست.

«مدیاسِت» مدعی شد باشگاه اینتر پیشنهاد وارد کردن مائورو ایکاردی و میلان اشکرینیار درون این معامله را داده که با مخالفت باشگاه منچستریونایتد همراه شده هست. بر این اساس مدیران باشگاه اینتر باید به فکر فروش بازیکنانی از ترکیب خود که احتمالاً یکی از آنها ایکاردی آرژانتینی هست، باشند تا بودجه خرید لوکاکو مهاجم مورد علاقه آنتونیو کونته تأمین شود.

لوکاکو که تا آخر ماه ژوئن ۲۰۲۲ با منچستریونایتد قرارداد دارد، اخیراً از آنتونیو کونته تمجید ویژه‌ای کرد و وی را بهترین مربی جهان خطاب کرد. این مهاجم بلژیکی درون فصل گذشته درون ۴۵ گیم از رقابت‌های مختلف ۱۵ گل ازبرای شیاطین سرخ به ثمر رساند.

روملو همچنین اخیراً پس از گیم تیم‌های بلژیک و اسکاتلند گفته بود: من با منچستریونایتد قرارداد دارم، ولی با باشگاه و فدریکو پاستورلو، مدیر برنامه‌هایم صحبت خواهم کرد تا درون آخر بهترین تصمیم را بگیریم.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *