فوتبال جهان| بایرن مونیخ لوکاس هرناندس را از اتلتیکومادرید خرید- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم و به نقل از ESPN، باشگاه بایرن مونیخ لوکاس هرناندس، مدافع میانی تیم فوتبال اتلتیکومادرید را با قراردادی پنج ساله به ارزش ۸۰ میلیون یورو به خدمت گرفت و این بازیکن فرانسوی از آخر فصل جاری و درون تاریخ سی‌ام ژوئن رسماً بازیکن باواریایی‌ها خواهد بود.

بایرنی‌ها از مدت وقت‌ها پیش درون صدد جذب بازیکنی بودند که درون قهرمانی سال گذشته تیم ملی فرانسه درون جام جهانی تأثیرگذار بود و اکنون این بازیکن ۲۳ ساله را با پرداخت کامل غرامت فسخ قراردادش به اتلتیکومادرید به خدمت گرفته‌اند.

هرناندس پس از عنوان این خبر گفت: امروز درون دوران بازیگری من روز بسیار مهمی هست. بایرن مونیخ یکی از بزرگترین و بهترین باشگاه‌های اروپا و دنیاست. افتخار می‌کنم که این فرصت را خواهم داشت تا درون آینده به همراه بایرن مونیخ ازبرای بردن همه جام‌ها بجنگم. مایلم از باشگاه اتلتیکومادرید و مدیریت آن، همینطور هوادارانش و هم‌تیمی‌هایم به خاطر ۱۲ سال فوق العاده‌ای که درون کنارشان سپری کردم، تشکر کنم. اتلتیکومادرید همیشه درون قلب من خواهد بود. بسیار خوشحالم که به بایرن مونیخ می‌پیوندم و قدم جدیدی برمی‌دارم.

 

لوکاس هرناندس درون حال حاضر به دلیل مصدومیتی که درون دربی مادرید دچارش شد، خانه نشین هست ولی بایرنی‌ها امیدوارند که وی به تمرینات پیش فصل درون تابستان برسد. درون همین راستان مولر ولفهارت پزشک باشگاه بایرن مونیخ عنوان کرد که هرناندس قطعاً درون ابتدای فصل آینده درکنار هم‌تیمی‌های جدیدش خواهد بود.

هرناندس درون بایرن مونیخ به هموطنش بنیامین پاوار که درون کنار وی فاتح جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شد، ملحق می شود. پاوار، بازیکن اشتوتگارت نیز همچون هرناندس با قراردادی پنج ساله به بایرن مونیخ پیوسته و از ابتدای فصل آینده ازبرای این تیم توپ خواهد زد.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *