فوتبال جهان| اعتراف رانیری به مشکل بزرگ رم پس از کسب نخستین پیروزی با جالوروسی- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال رم درون نخستین گیم خود درون سری A پس از برگرداندن کلودیو رانیری به کادر فنی‌اش موفق شد میهمان خود امپولی را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد. این نتیجه درون حالی درون کارنامه جالوروسی ثبت شد که این تیم گل اول را دریافت کرده بود و هافبکش آلساندرو فلورنزی هم درون دقایق پایانی گیم اخراج شد. رم همچنین خوش‌شانس بود که گل دیرهنگامی که درون دقایق پایانی دریافت کرد، پس از بازبینی کمک داور ویدئویی مردود عنوان شد.

رانیری که ازبرای نخستین دفعه از سال ۲۰۱۱ هدایت رم را برعهده گرفته هست، درون هفته جاری جانشین اوزه‌بیو دی فرانچسکو شد که به دلیل کسب نتایج ضعیف از کار برکنار شد.

رانیری پس از گیم گفت: احساس مثبتی دارم چون یک گیم دشوار را پشت سر گذاشتیم آن هم درون شرایطی که کلی از بازیکنان‌مان را درون اختیار نداشتیم و آنهایی هم که به میدان رفتند، به ندرت درون این فصل فرصت گیم پیدا کرده بودند. رهبران تیم ما که به تیم ما هویت می‌دهند، امشب نبودند. من به آنها تبریک می‌گویم چون استحکام‌‌شان را حفظ کردند و عملاً هیچ فرصتی به امپولی ندادند. من نمی‌دانم که درون صحنه گل امپولی چه اتفاقی رخ داد چون می‌دانستیم که آنها چه برنامه‌ای درون سر دارند. گل دوم‌شان هم همانصورت که خودتان دیدید مردود عنوان شد.

 

رانیری افزود: من از هواداران تشکر می‌کنم چون آنها امشب واقعاً کمک بزرگی به ما کردند. من انتظار نداشتم که بازیکنانم بهتر از این گیم کنند چون فضای تیم واقعاً پرتنش و پر از اضطراب بود و درون هفته‌های گذشته با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم کرده بود. من ازبرای ساختن رم برنامه‌هایی دارم که تعداد گل‌های خورده این تیم را کاهش دهم ولی برنامه‌ام را به شما نمی‌گویم چون لو می‌رود. همگی باید کمک کنیم که گل‌های خورده رم را کاهش دهیم چون برازنده تیمی مانند رم نیست که این تعداد گل بخورد. تیم ما کیفیت هجومی لازم ازبرای گلزنی را دارد، بنابراین ما باید روی گل نخوردن تمرکز کنیم.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *