عاطفه رضایی: تیم مس شگفتی‌ساز لیگ فوتسال بانوان بود- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

عاطفه رضایی درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: درون مرحله فینال میزبان تیم فوتسال نامی نو اصفهان بودیم. شاگردانم گیم بسیار خوبی را ارائه کردند. البته هردو تیم نیمه نخست را محتاطانه شروع کردند. درون نیمه دوم نیز ابتدا تیم مس گل زد و درون دقایق پایانی گل خوردیم.

وی افزود: حق تیم مس پیروزی بود ولی نامی نو نیز از فرصت به دست آمده خود استفاده کردن کرد و گل تساوی را به ثمر رساند. هدف ما این بود که درون زمین خودمان گل نخوریم ولی این گیم با تساوی یک -یک به آخر رسید. البته از عملکرد شاگردانم راضی هستم.

سرمربی تیم فوتسال بانوان ادامه داد: تیم ما درون شرایطی به فینال پلی آف مسیر پیدا کرد که درون چند گیم نخست لیگ نتایج خوبی به ثمر نرساند ولی به مرور گیم‌های تیم مس بهتر شد و الان درون یک قدمی قهرمانی قرار گرفته‌ایم. واقعا تیم مس رفسنجان شگفتی ساز لیگ امسال فوتسال بود.

رضایی یادآورشد: لیگ امسال درون مقایسه با سال گذشته پربارتر بود. با منحل شدن تیم دانشگاه آزاد بازیکنان ملی‌پوش این تیم درون میان تیم‌ها پخش شدند. تیم‌ها نیز گیم‌های جذابی را ارائه کردند. تا هفته‌های پایانی نیز تیم های مسیر یافته به پلی آف معلوم نبود. این نشان دهنده رقابت نزدیک تیم‌ها دراین فصل بود.

وی تصریح کرد: درون این هفته روی نقاط ضعف و قوت خودمان کار می‌کنیم. درون اصفهان گیم سختی خواهیم داشت ولی تمام تلاشمان را می کنیم تا جام قهرمانی را با خود به رفسنجان بیاوریم.

 

انتهای پیام/

 

 

 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *