طلایی: بلاتکلیفی روی انگیزه‌ کشتی‌گیران تاثیر گذاشته هست- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

محمد طلایی درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درون جواب به این سوال که آیا بلاتکلیفی درون راس فدراسیون کشتی تاثیری روی کار تیم ملی جوانان گذاشته‌ هست، اظهار داشت: چیزی که می‌بینیم اصلا قشنگ نیست. درون این وضعیت کاری که از دستم برمی‌آید این هست که تمرینات بچه‌ها را پیگیری کنیم و کارمان را با شرایطی که هست، انجام دهیم ولی موضوع این هست که وضعیت موجود روی انگیزه‌ها تاثیر گذاشته و همه منتظرند ببینند درون آخر چه می شود.

وی با تاکید بر اینکه فضای حاکم بر کشتی اصلا مناسب نیست، تصریح کرد: خانواده کشتی باید اتحاد داشته باشند. نخستین چیزی که باید درون کشتی بیاموزیم این هست که به ارزش‌های اخلاقی احترام بگذاریم، همدیگر را قبول داشته باشیم و به هم احترام بگذاریم. اینکه به هم بگوییم فلانی کجای کشتی هست، حرف قشنگی نیست. بالاخره هر کسی یک جایی درون کشتی دارد و زحمت کشیده هست. افراد هم اندازه زحمت و تلاش‌شان درون کشتی جا گرفته‌اند.

قهرمان سال ۱۹۹۷ جهان تاکید کرد: نخستین چیزی که گوش شکسته‌ها درون کشتی یاد می‌گیرند احترام به کسوت، حرمت نگه داشتن، صبور بودن و سکوت هست. کسی که به کشتی می‌آید می‌تواند صبر و حوصله‌اش را زیاد کند. آرزو می‌کنم که خانواده کشتی پشت هم را بگیرند تا از این مانع دشوار هم عبور کنیم.

 

انتهای پیام/

 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *