طباطبایی: خیلی زشت هست که باشگاه بزرگ استقلال نمی‌تواند کوچکترین کار‌ها را انجام دهد/ استراماچونی حق دارد- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

سید هادی طباطبایی درون گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, درمورد شکست یک بر صفر تیم فوتبال استقلال درون هفته نخست لیگ برتر مقابل ماشین‌سازی اظهار داشت: استقلال درون کادر فنی و بازیکنان تغییر و تحولات اساسی داشته و احتیاج به وقت دارد تا تیم به ثبات تاکتیکی برسد. استقلال درون نیمه اول اصلاً‌ خوب نبود و درون ۲۰ دقیقه آخر نیمه دوم نیز عملکرد قابل قبولی نداشت. این نشان می‌دهد که هم اکنون تیم نتوانسته به هماهنگی کامل برسد.

وی با اشاره به اینکه شروع ضعیف استقلال روی عملکرد طول فصل این تیم بی‌تاثیر نیست,‌ تصریح کرد: درون دو, سه سال گذشته این شرایط درون استقلال وجود داشته و درون نتیجه‌‌گیری ثباتی نبوده و الان باید کسانی که درون این مدت وقت درون این تیم مدیریت کردند پاسخگو باشند.

وی راجع به حضور استراماچونی درون استقلال و اینکه بعضی‌ها اعتقاد دارند تیم با توجه به مهلت خوبی که ازبرای آماده‌سازی داشته, باید وضعیت خوبی داشته باشد, عنوان کرد:‌ اینکه استراماچونی سریع به استقلال آمده و وقت کافی ازبرای آمادگی داشته,‌ دلیل نمی‌شود که تیم بتواند درون نخستین گیم رسمی خود نتیجه لازم را بگیرد. وقت پیش فصل ازبرای ایجاد آمادگی و شناخت از تیم هست و نمی‌توان انتظار داشت که تفکرات کادر فنی تازه درون این مدت وقت بر تیم حاکم شود و از گیم اول ما شاهد رخ دادن بهترین اتفاقات درون تیم باشیم. تیم تغییرات زیادی داشته و لیگ نیز تازه شروع شده, بنابراین باید صبر کنیم تا شرایط به حالت عادی برگردد.

دروازه‌بان پیشین استقلال درمورد عدم حضور مترجم استراماچونی درون جریان ملاقات با ماشین‌سازی و اعتراض شدید وی به این موضوع, تصریح کرد: چه کسی باید پاسخگوی این مسئله باشد؟ یک نفر باید یقه باشگاه را ازبرای رخ دادن این اشتباهات ابتدایی بگیرد, چون الان رسانه‌های خارجی روی این موضوع مانور کردند و با آبروی ایران گیم شده هست. خیلی زشت هست که یک باشگاه بزرگ نمی‌تواند کوچکترین کار‌ها را انجام دهد.

طباطبایی با بیان اینکه «باشگاه وظیفه دارد ازبرای تیم بهترین شرایط را فراهم کند» عنوان کرد: شاید باشگاه انتظار دارد که خودِ استراماچونی باید دنبال کار‌های مترجمش برود. یک نفر باید مسئول این کار‌ها باشد تا تیم دغدغه‌ای جز مسائل فنی نداشته باشد. استراماچونی حق داشته که از این اتفاق ناراحت باشد, وی ۲ ماه زحمت و سختی کشیده تا درون روز مسابقه راحت باشد و نتیجه تلاشش را ببیند ولی به یک باره می‌بیند ازبرای تیم ابتدایی‌ترین امکانات فراهم نیست.

وی گفت: با این شرایط و رفتار‌هایی که از مدیریت می‌بینیم می‌توان پیش‌بینی کرد که استقلال امسال نیز کار سختی درون پیش خواهد داشت ولی امیدوارم این تیم امسال نتیجه بگیرد تا هواداران به آرامش برسند.

دروازه‌بان پیشین استقلال با اشاره به عدم هماهنگی لازم ازبرای ورود میلیچ به ایران درون دفعه اول,‌ تاکید کرد: درون یکی دو سال گذشته که این مدیر آمده, چه اتفاقات عجیبی رخ داده و چه حاشیه‌‌هایی درست شده هست. همه مشکلات استقلال از درون هست ولی هر دفعه اشتباهات‌شان را به گردن این و آن می‌اندازند.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *