طباطبایی: باید تلاش کنیم افتخارات بزرگی ازبرای کاراته به ثبت برسد/ می‌خواهیم دفعه مالی را از روی دوش وزارت ورزش برداریم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سیدحسن طباطبایی پس از انتخابش به عنوان رئیس تازه فدراسیون کاراته درون جمع خبرنگاران اظهار داشت: از مجمع، مقام عالی وزارت و ریاست مجمع که بستر مناسبی را ازبرای برگزاری آزادانه انتخابات فراهم کردند تشکر می‌کنم. به نظرم امروز و با وجود بعضی تبلیغات منفی که وجود داشت یک فضای مناسب شکل گرفته بود.

وی افزود: کاراته درون سال ۹۸، مسیر دشوار و پرفراز و نشیبی را دارد و ملی‌پوشان باید درون مسابقات کسب سهمیه و همچنین رقابت‌های قهرمانی درون رده‌های مختلف سنی شرکت کنند. همین موضوع می‌طلبد که همه با همدلی تلاش کنیم تا افتخارات بزرگی ازبرای کاراته ایران به ثبت برسد.

رئیس تازه فدراسیون کاراته درون خصوص شرایط مالی گفت: ما سال سختی را به لحاظ مالی داریم و هر چه بتوانیم از ظرفیت قسمت خصوصی استفاده کردن کنیم بهتر هست. ما باید نگاه بهتری به موضوع اسپانسرینگ و قسمت خصوصی داشته باشیم و برنامه داریم که بتوانیم با استفاده کردن از این ظرفیت دفعه مالی را از روی دوش وزارت ورزش برداریم.

طباطبایی درمورد انتخاب آشوری به عنوان دبیر پیشنهادی فدراسیون اظهار داشت: با توجه به برنامه‌هایی که درون سال ۹۸ پیش رو داریم، پیشنهاد دادم که از آشوری به عنوان یکی از سرمایه‌های کاراته کشور درون این پست بهره ببریم. درون خصوص سایر گزینه‌ها هم تلاش می‌کنیم که از افراد کاربردی بهره ببریم.

وی درمورد شرایط کادر فنی تیم‌های مردان و بانوان و بویژه تیم بانوان عنوان کرد: اجازه بدهید درون این باره بحث و تحقیق لازم درون کمیته فنی صورت بگیرد و سپس اظهار نظر کنیم.

طباطبایی درون آخر درون خصوص احتمال تغییر درون کمیته داوران فدراسیون کاراته گفت: ما باید با آرامش به جلو برویم. سلیمی از سرمایه‌های کاراته هست و از ظرفیت وی استفاده کردن می‌کنیم.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *