طاهری: هواداران بیایند تا استقلال و حیدری پایانی خوش داشته باشند/ امیدوارم فصل پس قهرمان شویم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، بیژن طاهری درون نشست خبری پیش از ملاقات استقلال مقابل سپیدرود رشت درون هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال، گفت: ابتدا به دو نکته اشاره می‌کنم، اول گیم هفته قبل هست. زمانی به نفت آبادان گل زدیم تصور کردیم که آفساید شده و رفتیم تا ازبرای آفساید اعتراض کنیم ولی زمانی که به ما گفتند توپ اوت شده برگشتیم و دیگر اعتراضی نکردیم. کوچکترین توهین و اتفاقی رخ نداد و نمی‌دانم به چه دلیل فرهاد مجیدی اخراج شد. درصورتیکه آن توپ گل عنوان می‌شد می‌توانستیم فردا درون سکوها شاهد شور و شعف و ازبرای قهرمانی امیدوار باشیم ولی اینطور نخواهد بود.

وی عنوان کرد: نکته دوم درمورد خسرو حیدری هست که ۲۰ سال تمام اسطوره اخلاق و معرفت درون استقلال بود و فردا می‌خواهد از فوتبال خداحافظی کند. ازبرای وی آرزوی موفقیت دارم. از وی تشکر می‌کنم ازبرای همه زحماتی که ازبرای استقلال کشید. خیلی دشوار هست که یک بازیکن از فوتبال خداحافظی کند و روز خداحافظی‌اش برسد ولی باید خسرو بداند که فوتبال ۱۰ سال هست و زندگی صد سال. امیدوارم درون ادامه زندگی‌ درون کنار همسر و فرزندش موفق باشد.

مربی تیم فوتبال استقلال درمورد گیم فردا تیمش مقابل سپیدرود خاطرنشان کرد: فردا می‌توانستیم با انگیزه مضاعف به مصاف سپیدرود برویم و درصورتیکه گل صحیح ما درون گیم قبل قبول می‌شد تماشاگران ما نیز با شور خاصی به ورزشگاه می‌آمدند. جا دارد از تماشاگرانمان تشکر کنم که همیشه حامی ما بوده‌اند. زمانی بود که گیم‌ها را می‌باختیم و احساس می‌کردیم گیم پس کسی به استادیوم نمی‌آید ولی می‌دیدیم که باز هم می‌آمدند و ما را حمایت می‌کردند. نمی‌دانم با چه زبانی از هوادارنمان تشکر کنم.

طاهری گفت: شاید درصورتیکه گل‌های ما درون گیم‌های گذشته گرفته می‌شد هم قهرمان نمی‌شدیم ولی با اهمیت این بود که تا هفته آخر درون کورس قهرمانی می‌ماندیم ولی به هر حال شیرینی فوتبال به همین چیزهاست. من گیم فردا را یک گیم تماشاگرپسند پیش‌بینی می‌کنم به چه دلیل که سپیدرود به پیروزی احتیاج دارد و هجومی گیم می‌کند و این موضوع سبب می‌شود شاهد مسابقه‌ای زیبا باشیم. امیدوارم هوادارانمان فردا ازبرای استقلال و خسرو حیدری به ورزشگاه بیایند تا آخر خوشی ازبرای لیگ هجدهم باشد.

وی درون رابطه با اینکه استقلال چقدر شانس کسب سهمیه آسیا را دارد عنوان کرد: همانصورت که گفتم فردا گیم سختی خواهیم داشت ولی تماشایی. مثل گیم با نفت آبادان نیست که آنها نه شانسی ازبرای کسب سهمیه داشتند و نه نگران سقوط. سپیدرود ولی باید ما را شکست دهد. امیدوارم استقلال برنده گیم فردا باشد.

مربی استقلال درون مورد ناراحتی هواداران از نتایج این فصل آبی‌پوشان خاطرنشان کرد: همیشه و درون همه حال حق با هوادار هست. هوادار هست که درون سرما و گرما تیمش را تشویق می‌کند. هوادار باید هم ناراحت باشد. امیدوارم استقلال فصل پس قهرمان شود و درون هر سه جام مدعی باشد. امسال خیلی تلاش کردیم که هواداران خوشحال ورزشگاه را ترک کنند ولی اتفاقاتی می‌افتد که قابل پیش‌بینی نیست.

طاهری درمورد عدم تمرین کردن بازیکنان استقلال درون روز گذشته عنوان کرد: امروز مشکل حل می‌شود و پس از ظهر تمرین می‌کنیم.

وی درون واکنش به این سوال که فرهاد مجیدی فصل از گیم با الدحیل قطر عنوان کرد که استقلال از نظر بدنی مشکل دارد و اکنون ازبرای فصل آینده چه برنامه‌ای خواهند داشت گفت: از سیاست باشگاه درون مورد مربیان آینده و بدنساز تیم اطلاعی ندارم. امیدوارم هر چیزی که رقم می‌خورد به سود استقلال باشد آخر فصل هست و با توجه به اینکه هر ۳،۴ روز گیم می‌کردیم بدن‌ها فرسوده هست.

مربی استقلال افزود: درصورتیکه بدنسازی خوبی می‌کردیم آخر فصل هم مسیر رو به رشدی داشتیم ولی بدنسازی درون ابتدای فصل و نیم فصل نداشتیم به چه دلیل که همه بازیکنان درون اختیار تیم نبودند تا بتوانیم یکنواخت تمرین کنیم. اول فصل با ۱۰، ۱۱ بازیکن به اردوی آماده‌سازی رفتیم و حرف مجیدی درست بوده هست.

به گفته تسنیم، محمد حسین زرندی مدیر رسانه‌ای استقلال درون آخر نشست عنوان کرد که همانصورت که هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه گفتند هر زمانی سرمربی تیم انتخاب شد به صورت رسمی عنوان خواهیم کرد.

انتهای پیام/

ادامه دارد…

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *