رنگرز: با بازگشت محمد بنا نیازی به حضورم درون شورای فنی نیست/ نسل جدیدی از سرداران کشتی فرنگی درون مسیر هستند- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

حسن رنگرز درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم با تاکید بر اینکه قصد ورود به انتخابات فدراسیون کشتی را ندارد، اظهار داشت: با توجه به اینکه سرمایه‌های مدیریتی کشتی ازبرای حضور درون انتخابات عنوان آمادگی کرده‌اند، تکلیف از من خارج شده و امیدوار هستم که کشتی مدیری از جنس خودش را که واجد برنامه‌ای استراتژیک و منطبق با مقتضیات موجود ورزش کشور و با نگاه ویژه به تامین اعتبار و بودجه لازم از سوی حامیان مالی هست، را درون رأس خود ببیند.

وی درون جواب به این سوال که آیا قصد حمایت از کاندیدایی خاص را درون انتخابات پیش رو دارد، گفت: خواهشم از اعضای مجمع این هست که روی اسم این عزیزانی که درون خصوص حضور درون انتخابات مطرح شده تامل بیشتری داشته باشند، ضمن اینکه تا مهلت نام‌نویسی تمام نشود، به قطعیت نمی‌شود درون مورد حضور آنها درون انتخابات صحبت کرد. فعلا قسمت عمده‌ای از این مباحث درون فضای مجازی مطرح می‌شود و پس از نام‌نویسی می‌شود تحلیل بهتری روی موضوع داشت. خوشبختانه اعضای مجمع کشتی را هیئت‌های کشتی استان‌ها که کاملا با کشتی کشور درون ارتباط هستند، تشکیل می‌دهند.

رنگرز ادامه داد: از همه آنها استدعا دارم که کشتی را به اهلش بسپرند و این کار براساس مطالعه روی عقبه و سابقه این افراد، خارج از حب و بغض و خط‌کشی‌های رایج درون کشتی باشد. خوب هست که کشتی ما رئیس آینده‌اش را پس از طی فرآیند انتخابات بشناسد و این خیلی اهمیت دارد که اعضای مجمع دقت نظر را روی این موضوع داشته باشند تا خروجی این تصمیمات منشا اتفاقات خوب ازبرای کشتی باشد.

وی که پیش از این عضو شورای فنی کشتی فرنگی بود، با عنوان عدم ادامه همکاری‌اش با این شورا تاکید کرد: همان روزی که رسول خادم از من ازبرای حضور درون شورای فنی دعوت به همکاری کرد با محمد بنا تماس گرفتم. اعتقادم این بود که درآن مقطع حضورم درون این قسمت فایده دارد چراکه کادرفنی موجود احتیاج به مشورت با اهل فن داشت و دلیل دوم هم زمینه‌سازی ازبرای بازگشت دوباره محمد بنا بود که طبیعتا با آمدن محمد بنا، الان دیگر آن احساس ضرورت حضور درون شورای فنی از میان می‌رود چون وی کادر خوبی درون کنارش دارد و دیگر نیازی به مشاوره نیست. بنابراین زمانی حمید بنی‌تمیم درون این خصوص با من صحبت کرد به وی گفتم که جدی‌ترین کار باید بازگرداندن محمد بنا باشد که همین اتفاق هم افتاد.

سرمربی اسبق تیم ملی فرنگی جوانان تاکید کرد: البته کار سختی پیش روی تیم ملی قرار دارد. ۱۸ ماه قبل از المپیک هست و کار دشوار به نظر می‌رسد ولی غیرممکن نیست چون ظرفیت خوبی داریم. یک سری باتجربه‌ها با کنار گذاشتن فرآیند پر از ایراد انتخابی که کشتی‌گیر و انتخاب را دچار مشکل می‌کرد به درستی از سوی کادرفنی آسیب شناسی شد و درون کنار آن باتجربه‌ها جوانانی داریم مثل ناصرپور، نجاتی، محسنی، کاویانی‌نژاد و… که می‌توانند نتیجه بگیرند. اینها می‌توانند نسل جدیدی از سرداران کشتی فرنگی ما باشند. با اعتماد به نفسی که کادرفنی تیم ملی به کشتی‌گیران می‌دهد می‌توان سرعت پیشرفت آنها را تسریع کرد و من فکر می‌کنم کشتی فرنگی باز هم مسیر خود را پیدا خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *