رفعتی: ۵۰ نفر از گروه تلگرامی بیرون آمده‌اند ولی ۵ نفر همچنان فعال هستند/ تا زمانی که عضو آن گروه باشند به آنها قضاوت نمی‌دهیم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم،‌ داود رفعتی، رئیس دپارتمان داوران درون کلاس توجیهی و دانش‌افزایی داوران و کمک داوران الیت فوتبال که امروز (سه‌شنبه) درون حال برگزاری هست، درون بخشی از صحبت‌های خود به موضوع یک کانال تلگرامی و هشدار کمیته داوران به داور‌ها ازبرای ترک این گروه درون فضای مجازی اشاره کرد.

رفعتی درون این باره درون جمع داوران اظهار داشت: برابر اساسنامه فیفا و کمیته داوران هیچ ارکان و سازمانی اجازه کار موازی با کمیته داوران را ندارد، چون ممکن هست مسئله‌ای را آموزش بدهد که غلط باشد. آموزش تنها توسط کمیته داوران انجام می شود. این چیز مشخصی هست که درون سایت فیفا هم وجود دارد.

وی افزود: ما از طریق قانونی درون پی آن گروه تلگرامی هستیم. خواهش می‌کنم از آن گروه بیرون بیایید و مطلبی هم داخل آن به اشتراک نگذارید. بازهم می‌گویم خواهش می‌کنم درون آن گروه فعالیت نداشته باشید. از زمانی که عنوان کرده‌ایم، نزدیک به ۵۰ نفر از گروه تلگرامی بیرون آمده‌اند، به دیگران هم بگویید به هیچ عنوان درون آن گروه فعالیت نداشته باشند. الان پنج داور به طور فعال با این گروه همکاری می‌کنند که نام آنها را می‌دانیم و فعلاً به این داوران قضاوت نخواهیم داد تا زمانی که این گروه منحل شود.

 

انتهای پیام/

 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *