رزاق‌پور: عراق ازبرای حفظ صدرنشینی دست به هر کاری زد- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ابوالفضل رزاق‌پور درمورد تساوی بدون گل تیم فوتبال امید کشورمان مقابل عراق گفت: شاهد یک مسابقه کاملاً یکطرفه از سمت ایران بودیم. ۹۰ دقیقه هجوم کردیم، ولی توپ‌های ما گل نشد. شانس نداشتیم، ولی تا این لحظه جزو تیم‌های صعودکننده به مسابقات قهرمانی آسیا هستیم. انشاءالله بتوانیم صعود کنیم و این تیم را ازبرای مرحله نهایی انتخابی المپیک نگه داریم.

وی تنها مشکل ایران را، گل نزدن دانست و گفت: این گیم با تمام خوبی‌ها و بدی‌هایش به آخر رسید. ما تیم برتر میدان و از همه جهات، سرتر از عراق بودیم. حریف هم آمده بود مساوی کند تا صدرنشینی را از دست ندهد. آنها ازبرای رسیدن به این با اهمیت به هر کاری دست زدند و فوتبال جوانمردانه گیم نکردند. خدا را شکر گیم بدون تلفات به آخر رسید و به دور پس صعود کردیم.

 

بازیکن تیم امید کشورمان درخصوص هدر رفتن موقعیت‌های گلزنی توسط مهاجمان ایران عنوان کرد: این مسئله طبیعی هست. درون این شرایط ازبرای برد وارد زمین شدیم و جو گیم روی عملکرد بازیکنان تأثیرگذار بود. آنها از قصد موقعیت‌ها را خراب نمی‌کردند و دوست داشتند که ایران صعود کند، ولی فوتبال روی بد خود را به ما نشان داد و جای تأسف دارد که نتوانستیم پیروز شویم. خدا را شکر همه دیدند که از لحاظ فنی و اخلاقی، ایران جزو بهترین‌های آسیا بود.

انتهای پیام/
 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *