دستگیری «مک‌گرگور» به دلیل زورگیری و خسارت زدن به اموال یک هوادار- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، کانر مک‌گرگور، قهرمان جهان درون رشته مبارزه آزاد و MMA روز گذشته (دوشنبه) درون سواحل میامی آمریکا به اتهام دزدیدن تلفن همراه یکی از طرفدارانش و پس از آن لگد کردن و خسارت زدن به آن، دستگیر شد.

طبق عنوان رسانه‌های محلی، فردی که با اعمال خشونت مبارز اهل ایرلند مواجه شده هست، با گوشی تلفن همراه خود کار به عکسبرداری از مک‌گرگور کرده که نارضایتی و واکنش تند وی را به همراه داشته هست، تا حدی که تلفن همراه هوادارش را گرفته و آن را به زمین کوبیده و سپس زیر پای خود لگد می‌کند.

درون پی این قضیه، هوادار زیان‌دیده به پلیس شکایت می‌کند و این قضیه با دستگیری مک‌گرگور ادامه پیدا می‌کند. پلیس ساحلی میامی، درون پیامی درون توئیتر، درمورد این اتفاق نوشته هست: پلیس ساحلی میامی، آقای کانر مک‌گرگور را به دلیل زورگیری و رفتار خشونت‌آمیز که هر دوی آنها رفتاری مجرمانه هستند دستگیر و توبیخ کرده هست. گفته دستگیری قابل ارائه بوده هست، ولی درون حال حاضر اطلاعات بیشتری قابل ارائه نیست.

 

ظاهراً مک‌گرگو به قید وثیقه‌ای ۱۲ هزار و ۵۰۰ دلاری آزاد شده هست تا جلسه رسیدگی به شکایت طرفدار شاکی وی برگزار و میزان خسارت وارد شده به وی برآورد شود. طبق ادعای این فرد، ارزش گوشی تلفن همراه وی هزار دلار بوده هست.

این نخستین باری نیست که مک‌گور به دلیل رفتار‌های مجرمانه توسط پلیس دستگیر می‌شود. این مرد ایرلندی درون سال ۲۰۱۷ نیز به دلیل رانندگی با سرعت بالا، درون دادگاهی درون دوبلین ۴۰۰ یورو جریمه شد.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *