داورزنی: مجبور بودیم با فرجی خداحافظی کنیم/ از کاراته انتظار زیادی ازبرای موفقیت درون المپیک داریم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمدرضا داورزنی درون آخر مجمع انتخاباتی فدراسیون کاراته اظهار داشت: با توجه به اجرای قانون منع بازنشستگان کاراته کشور سه ماه بود که با سرپرست اداره می‌شد. مجبور بودیم با فرجی خداحافظی کنیم. آشوری سرپرست شد تا کارهای فدراسیون انجام شود. مجمع خوبی بود، تعدادی از علاقه مندان ثبت نام کرده بودند که چند نفر انصراف دادند و درون آخر طباطبایی با ۳۶ رای توانست رای خوبی از مجمع بگیرد.

وی تاکید کرد: شقاقی هم ۵ رای گرفت. دوران رقابت تمام شد. از امروز طباطبایی چهار سال رئیس خواهد بود. از کاراته انتظار زیادی ازبرای موفقیت درون المپیک داریم تا این رشته سبد مدالی ایران را درون توکیو رنگین‌تر کند و این می‌طلبد که برنامه‌ها ازبرای المپیک با قدرت بیشتری پیگیری شود.

داورزنی درمورد اعزام‌های متعدد ملی‌پوشان کاراته به مسابقات کسب سهمیه المپیک و کمک وزارت ورزش درون این باره به فدراسیون گفت: درون ستاد عالی گیم‌ها اولویت‌ها معلوم شده هست و البته ضرورت دارد که مدیریت درستی درون منبع ها صورت بگیرد. ما هر ساله درون شورای برون‌مرزی اعزام‌های متعددی را تصویب می‌کنیم که باید درون این خصوص مدیریت و بازنگری صورت بگیرد. درون واقع ضرورتی ندارد که درون اعزام‌ها از افراد اضافه استفاده کردن شود. شاید بعضی نفرات لازم باشد که درون کنار تیم حضور داشته باشند ولی نهایتا آن کسانی که ضرورت دارد باید درون اعزام‌ها حضور داشته باشند. کاراته رشته پراعزامی هست و طباطبایی و همکارانش باید دقت کنند که این کار به بهترین شکل انجام شود.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان درون خصوص احداث خانه کاراته تصریح کرد: با دستور وزیر ورزش و پیگیری‌هایی که صورت گرفته این اتفاق را پیگیری می‌کنیم که درون مجموعه ورزشی آزادی بیفتد. یک قطعه زمین پیش‌بینی شده که درون کنار خانه ووشو به کاراته اختصاص یابد تا به مانند ووشو، خانه کاراته نیز ایجاد شود و طباطبایی این موضوع را پیگیری می‌کنم. من مطمئنم که علیرغم محدودیت‌ها، مانعی درون این باره وجود نخواهد داشت و انشاءالله که خانه کاراته ساخته می‌شود تا کاراته‌کاها دغدغه‌ای از بابت اسکان و محل تمرین نداشته باشند.

داورزنی: با وجود جنگ اقتصادی باز هم می‌توان موفق بود

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *