حساسیت‌های سرمربی ایتالیایی استقلال- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پس از کش و قوس‌های بسیار، آندره‌آ استراماچونی ایتالیایی هدایت تیم فوتبال استقلال را برعهده گرفت. درصورتیکه چه درون ایران صحبت‌های ضدونقیضی درمورد عدم حضور استراماچونی درون استقلال مطرح شد، ولی نکته قابل توجه این بود که منتشر شدن جزئیات قرارداد این مربی به همراه توافقاتش درون رسانه‌های خارجی منتشر می‌شد و این مسئله نشان می‌داد که حرف و حدیث‌ها درون ایران خیلی جدی نبوده هست.

فارغ از جوسازی‌های عجیب درون ایران، مسئولان استقلال توانستند یک مربی سرشناس را به کشورمان بیاورند. استراماچونی که سابقه هدایت تیم‌های اینترمیلان، اودینزه و چند تیم دیگر را برعهده داشته هست، از روزی که با پیشنهاد باشگاه استقلال روبه‌رو شد، به مطالعه روی این تیم پرداخت. وی به همراه یکی از دستیارانش پس از تحقیق و اطلاع از اینکه استقلال چه تیمی هست و چقدر تماشاگر دارد، چراغ سبز نشان داد. این مربی از مشکلات مربیان و بازیکنان خارجی درون ایران هم مطلع شده بود و به همین دلیل از مسئولان استقلال خواست پیش از آمدنش به ایران، منزل مسکونی مناسب با تمام امکانات درون اختیارش قرار بگیرد. این امکانات شامل؛ خودرو، لپ تاپ، اینترنت و … هست.

استراماچونی به مطالعه وضعیت زندگی ایرانی‌ها نیز پرداخت و با وجود جوسازی‌های منفی متوجه شد که ایران برخلاف آنچه که بعضی‌ها عنوان می‌کنند، کشوری امن هست و مردم آزادانه زندگی می‌کنند. این مربی ایتالیایی درون ادامه حساسیت‌های خاص خود، دو دستیارش را به ایران فرستاد تا از محل تمرین و ورزشگاه خانگی استقلال گفته و کلیپ تهیه کنند. وی پس از تحقیق تمام شرایط تصمیم گرفت جواب مثبت به باشگاه استقلال بدهد تا به قول رسانه‌های خارجی، ماجراجویی تازه‌ای را درون زندگی کاری‌اش شروع کند.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *