جلال طالبی: تیم امید به هماهنگی بیشتری احتیاج دارد/ درون رده‌های پایه به برنامه‌ریزی دقیق‌تری احتیاج داریم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

جلال طالبی درون درون گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درمورد عملکرد تیم فوتبال امید ایران درون رقابت‌های مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ گفت: گیم‌های این تیم را دیدم و فکر می‌کنم تیم هم اکنون احتیاج به کار و هماهنگی بیشتری دارد, چون بچه‌ها عجولانه گیم می‌کردند. فکر می‌کنم تیم باید راحت‌تر کار و بتواند میدان را اداره کند و مسلط‌تر باشد.

وی عنوان کرد: ازبرای اینکه بتوانیم به المپیک را پیدا کنیم احتیاج داریم که گیم را بیشتر درون اختیار بگیریم و به خوبی کنترل کنیم. این تیم درصورتیکه از گروهش بالا هم برود درون مرحله پس کار دشوار‌تری دارد ولی به هر حال نباید ناامید باشیم به چه دلیل که بازیکنان این تیم توانایی‌هایی دارند که با کار بیشتر می‌توانند به موفقیت برسند.

سرمربی اسبق تیم ملی ایران اضافه کرد: فوتبال امید ما چه درون این گیم‌ها پیروز شود و چه شکست بخورد ما احتیاج به برنامه‌ریزی دقیق‌تر, کار و خرج بیشتر ازبرای تیم‌های پایه داریم که متاسفانه نه باشگاه‌های ما این کار را انجام می‌دهند و نه درون سطح بالاتر برنامه‌ای ازبرای تأسیس آکادمی درون جهت پرورش بازیکنان پایه داریم. بازیکنان ما هم اکنون مشکلات ابتدایی مانند کنترل و انتقال توپ را دارند که این نشان می‌دهد به آنها آموزش صحیح داده نشده هست.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *