جشني براي ۵۳۰ نازدانه خدا

به گفته گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، دسته دسته، گروه گروه، با پوشش های یکدست سپید که چادری با نوار گلدار آنها را پوشانده بود همراه با مربی هایشان وارد سالن می شدند.

ظاهر کودکانه تعدادی از آنها و شباهت چادرها با کیف های دستی شان چشمان هر بینده ای را نوازش می داد، گویی فرشته هایی باشند که از آسمان به زمین آمده اند تا پیامی را انتقال بدهند.

شور، شوق، شادی، لبخند و حتی بهت و تفکر درون چهره تک تکشان موج می زد، برنامه های متنوع و شادی برایشان تدارک دیده شده بود، به عنوان مثال بخشی از مراسم  از جمله مسابقه های شاد توسط حجت الاسلام محمدی اجرا شد که با استقبال و تشویق فرشته های سپیدپوش همراه بود.

انرژی، هیجان، جنب و جوش کودکانه دختران به سن تکلیف رسیده، مسئولان و بزرگترهای مراسم را هم به وجد آورد بوده بود.

لازم به ذکر هست، یکی از اهداف با اهمیت کمیته امداد علاوه بر توانمند سازی اقتصادی خانواده های تحت حمایت، توانمندی سازی فکری و فرهنگی خانواده ها هست که درون همین راستا برگزاری برنامه های مختلف و متنوع فرهنگی ازبرای جامعه هدف، این نهاد را درون رسیدن به اهداف خود یاری می‌دهد.

برنامه های فرهنگی درون سرفصل های مختلفی از جمله، کلاس های آموزش خانواده،طرح فلاح، اردوهای زیارتی و سیاحتی،قرآن آموزی، بصیرت افزایی و برگزاری جشن تکلیف ازبرای دانش آموزان هست که امروز (۹۷/۱۰/۶) و ازبرای ۵۳۰ دختر تحت حمایت به عنوان جشن تکلیف برگزار شد که با برنامه شاد و‌متنوعی همراه بود.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *