جزئیات مرگ دردناک دانش‌آموز دبیرستانی درون شیراز

به گفته گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، محمد کماندار مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۳ شیراز درمورد قتل یک دانش‌آموز شیرازی درون خارج از مدرسه، اظهار کرد: حوالی ساعت ۹ امروز چهارشنبه ۱۹ دی ماه متأسفانه یکی از دانش‌آموزان دبیرستان ارسنجانی این ناحیه خارج از مدرسه به قتل رسیده هست.

وی بیان داشت: مقتول دانش‌آموز پایه دهم رشته انسانی دبیرستان ارسنجانی بوده هست و قاتلین، دانش‌آموزان هنرستان‌های جوانمردی و دستغیب به همراه یک تن از اراذل بوده‌اند.

کماندار ابراز داشت: این دانش‌آموز پس از امتحان و با تعطیلی مدرسه، درون مسیر رفتن به سمت منزل بوده هست که با تعدادی از دانش‌آموزان دیگر مدارس درگیر می‌شود که متأسفانه منجر به قتل وی شد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۳ شیراز ابراز داشت: درون پی این اتفاق بلافاصله مدیر دبیرستان مربوط درون محل حاضر شد و مراتب را به اورژانس و پلیس اطلاع داده هست.

کماندار خاطرنشان کرد: از آنجا که حادثه درون بیرون از مدرسه رخ داده هست، گفته‌های تکمیلی باید توسط پلیس عنوان شود؛ همچنین دلیل درگیری هم اکنون معلوم نیست.

وی با تأکید بر اینکه مسئول حراست بازرسی و مرکز مشاوره آموزش و پرورش درون جریان این موضوع قرار گرفته‌اند، عنوان کرد: یک نفر نیز مامور پیگیری موضوع از طریق کلانتری محل و پیمودن مراحل قانونی هست.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۳ شیراز ضمن ابراز تأسف از این حادثه عنوان کرد: به خانواده‌ها توصیه می‌کنیم مراقبت‌های لازم را اعمال کنند تا شاهد بروز اینگونه رویدادها نباشیم.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *