تجربه باورنکردنی آندرس اینیستا درون مسیر پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو + عکس ها- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، کمیته برگزاری گیم‌های المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو از یک کلیپ درون خصوص فوتبال پنج نفره ویژه نابینایان با حضور آندرس اینیستا، هافبک سابق تیم ملی فوتبال اسپانیا و باشگاه بارسلونا رونمایی کرد.

درون این کلیپ که با عنوان «تجربه باورنکردنی» منتشر شده، اعضای تیم ملی فوتبال پنج نفره ژاپن نشان داده می‌شوند که با مهارتی فوق‌العاده و تنها با شنیدن صدای توپ مخصوص این رشته درون حال گیم هستند.

درون تیم مقابل ژاپن، آندرس اینیستا حضور دارد. «ریو کاوامورا» کاپیتان تیم ملی ژاپن نمی‌تواند باور کند که فرصت گیم با اینیستا برایش فراهم شده هست. وی درون این باره گفت: این مانند یک رویا هست. زمانی که این پیشنهاد را دریافت کردم، نمی‌توانستم باور کنم. ما همه تلاش خود را می‌کنیم تا روی اینیستا تأثیر بگذاریم.

بازیکنان فوتبال پنج نفره علاوه بر شرایط جسمانی مطلوب و سرعت و استقامت، باید از آگاهی مکانی خیلی خوبی هم برخوردار باشند. اینیستا که هم اکنون درون درون لیگ ژاپن گیم می‌کند، به مدت وقت ۱۶ سال درون بارسلونا به عنوان یکی از بهترین بازیکنان جهان حضور داشت. وی با بیان اینکه با انجام گیم فوتبال پنج نفره، یک تجربه باورنکردنی را پشت سر گذاشته هست، گفت: این یک تجربه شگفت‌انگیز برایم بود، چون توانستم درون کنار این بچه‌ها باشم و کارهای بزرگی را که انجام می‌دهند، از نزدیک ببینم. واقعاً کار بسیار پیچیده‌ و سختی هست. امیدوارم ازبرای تماشای گیم آنها فرصت پیدا کنم.

حضور اینیستا درون فوتبال پنج نفره درون حالی بود که پیش از این بازیکنانی همچون دیوید بکام و لیونل مسی هم این کار را تجربه کرده بودند.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *