تأکید فیفا به ارائه سند پرداخت حق پخش تلویزیونی از فصل آینده/ خطر جدی بیخ گوش فوتبال ایران- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

صادق درودگر درون گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, درمورد پرداخت حق پخش تلویزیونی فوتبال درون فصل آینده لیگ برتر, اظهار داشت: درون بازدیدی که اخیراً نمایندگان فیفا از تشکیلات فدراسیون فوتبال داشتند, باز هم نماینده فیفا تأکید کرد که حق پخش تلویزیونی پرداخت شود. حتی این دفعه تأکید شد که اسناد این پرداخت‌ها باید به فیفا ارسال شود. ما این موضوع را به مراجع بالاتر ارجاع دادیم تا راهی ازبرای حل مشکل پیدا شود.

وی با بیان اینکه «فیفا از اینجا به پس درمورد حق پخش از ما گفته می‌خواهد» تصریح کرد: پیش از این اینفانتینو با ارسال نامه به رئیس جمهور و وزیر ورزش ازبرای پرداخت حق پخش تأکید کرده بود و ما نیز درون حال تلاش ازبرای تعامل با صداوسیما هستیم. درون مذاکرات گذشته با صداوسیما به نکات خوبی دست پیدا کردیم و خیلی امیدواریم که حق پخش تلویزیونی ازبرای فصل آینده پرداخت شود, به چه دلیل که دیگر چاره‌ای جز این نداریم و الآن کار به جایی رسیده که باید حق پخش ازبرای فصل آینده پرداخت شود.

مدیر بازاریابی سازمان لیگ فوتبال گفت: هفته گذشته درون مجلس بحث حق پخش و خطراتی که عدم اجرای این قانون می‌تواند ازبرای فوتبال ایران داشته باشد, مطرح شد. این بحث درون مجلس درون جریان هست و ما ازبرای اجرای قانون حق پخش درون فصل پس خوشبین هستیم.

به گفته تسنیم, با وجود تأکید نمایندگان فیفا ازبرای ارسال اسناد پرداخت حق پخش تلویزیونی فوتبال به فدراسیون جهانی و همچنین ارسال نامه‌های اینفانتینو به مقامات ایران, به‌نظر می‌رسد چاره‌ای جز اجرای این قانون ازبرای رقابت‌های فصل آینده وجود ندارد. به‌نظر می‌رسد درون صورت عدم پرداخت حق پخش تلویزیونی, فوتبال ایران با برخورد فیفا روبه‌رو می شود، از این حیث همه ارکان درگیر این موضوع از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ گرفته تا سازمان صداوسیما و مجلس شورای اسلامی باید درون فرصت باقی‌مانده  مسیر‌حلی ازبرای پرداخت حق پخش و دور کردن خطرات احتمالی از فوتبال ایران پیدا کنند.

 

انتهای پیام/*

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *