بگوویچ: بحث تاریخ شروع لیگ، تمرکز ما را به‌هم ریخته هست/ گل‌گهر زنگ تفریح رقیبان نیست- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

وینکو بگوویچ درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درون مورد آخرین وضعیت تیم گل‌گهر اظهار داشت: تیم ما شرایط خوبی دارد و درون این مدت وقت تمرینات پرفشاری را هم پشت سر گذاشتیم. گیم‌های دوستانه هم به ما کمک می‌کند تا بازیکنان بیشتر با یکدیگر هماهنگ شوند. به‌هرحال ازبرای فصل تازه لیگ برتر تغییراتی درون تیم ما صورت گرفت و تیم احتیاج به وقت دارد تا به هماهنگی کامل برسد.

وی درون جواب به این سوال که آیا از عملکرد باشگاه گل‌گهر درون فصل نقل‌وانتقالات رضایت دارد یا خیر، بیان کرد: باشگاه آخر تلاش خود را انجام داد تا بازیکنان موردنظرمان را جذب کنیم. ما تلاش کردیم براساس نیازها و شرایط مالی خودمان، بازیکنان باکیفیتی بگیریم، البته هم اکنون لیست خریدهای گل‌گهر تکمیل نشده هست و درون پست دفاع میانی، هافبک بازیساز و مهاجم احتیاج به جذب بازیکن داریم که احتمالاً روی نفرات خارجی به نتیجه خواهیم رسید.

بگوویچ درون ارتباط با این موضوع که آیا آنها می‌توانند درون نخستین سال حضورشان درون لیگ برتر نتایج خوبی بگیرند، تصریح کرد: مسئله با اهمیت این هست که درون نخستین سال بتوانیم ثبات داشته باشیم و درون لیگ برتر بمانیم. تمام تلاش ما این هست که یک تیم شایسته و خوب را آماده مسابقات کنیم و مطمئن باشید که تیم من زنگ تفریح رقیبان نیست. با شروع مسابقات لیگ برتر نشان خواهیم داد که تیم پرقدرتی هستیم.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر درون واکنش به معلوم نشدن تاریخ شروع لیگ برتر گفت: این موضوع تمرکز ما را تا حدودی به‌هم ریخته هست. تاریخ شروع مسابقات موضوعی نیست که بخواهد ازبرای تیم‌ها چالش ایجاد کند. درصورتیکه هم قرار هست تأخیری ایجاد شود، باید این موضوع خیلی شفاف به باشگا‌ها عنوان شود. من یک مربی هستم و باید بدانم مسیر تمرینات را بر چه اساسی جلو ببریم. امیدوارم خیلی سریع این مشکل برطرف شود.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *