بگوویچ: با جذب بازیکن خارجی تیم قوی‌تری می‌شویم/ اطلاعی از تصمیم برانکو ندارم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

وینکو بگوویچ درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درون خصوص آخرین وضعیت ‌گل‌گهر درون خصوص جذب بازیکن و وقت شروع تمرینات این تیم گفت: قرار هست از ۲۵ خردادماه استارت بزنیم، من درون حال حاضر درون کرواسی هستم و با چند روز تاخیر به ایران می‌آیم که البته این موضوع آسیبی به مسیر آماده‌سازی تیم نمی‌زند. قبل از ترک ایران لیست بازیکنان مورد نظرم را به باشگاه دادم و مدیرعامل هم تلاش می‌کند تا مسائل مربوط به جذب بازیکن را به‌خوبی جلو ببرد.

بگوویچ درون رابطه با اینکه گل‌گهر با چه هدفی لیگ امسال را شروع خواهد کرد، اظهار داشت: از الان نمی‌توانم درون مورد این موضوع اظهارنظر روشنی داشته باشم. هدف کلی ما بستن یک تیم شایسته هست تا بتوانیم درون لیگ امسال نتایج خوبی بگیریم و هواداران را خوشحال کنیم. احتیاج به بستن یک تیم خوب داریم و درصورتیکه شرایط باشگاه اجازه بدهد، بازیکن خارجی هم جذب می‌کنیم چون با جذب بازیکن خارجی قوی‌تر می‌شویم. الان باید دید باشگاه چنین شرایطی خواهد داشت یا خیر ولی تلاش ما این هست که تیم خوبی را تشکیل بدهیم.

سرمربی کروات گل‌گهر درون مورد وضعیت مبهم برانکو ایوانکوویچ ازبرای ماندن یا جدایی از پرسپولیس و حرف‌وحدیث‌های مطرح شده درمورد توافق یا عدم توافق با این مربی عنوان کرد: برانکو ۴ سال فوق‌العاده را درون پرسپولیس داشت و طبیعتا بازیکنان، باشگاه و هواداران دوست دارند این مربی بماند. هر مربی ازبرای خودش فلسفه کاری دارد و بر اساس شرایط تصمیم می‌گیرد. من نمی‌دانم برانکو چه کار خواهد کرد و اطلاعی از تصمیم این مربی ندارم.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *