بوشهر| مربی سپاهان: قلعه‌نویی از حق خودش و سپاهان گذشت ولی هواداران شاهین به وی توهین کردند- اخبار استانها – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سعید الهویی پس از برتری ۳ بر صفر تیم فوتبال سپاهان اصفهان برابر شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: ابتدا از اتفاقی که درون گرم کردن دو تیم افتاد و بعضی هواداران علیه قلعه‌نویی شعار دادند، دلخوری‌ام را ابراز می‌کنم. قرار بود گیم بدون تماشاگر برگزار شود که قلعه‌نویی از حق خودش و تیمش گذشت تا هواداران شاهین به ورزشگاه بیایند، ولی همان هواداران علیه قلعه‌نویی شعار دادند. البته می‌دانیم شاهین هواداران خونگرم خوبی دارد و قلعه‌نویی که از مکتب شاهین هست، حساب این تعداد تماشاگر را جدا می‌کند.

وی درمورد عملکرد ضعیف محسن مسلمان گفت: نسبت به نیمه اول تغییر داشتیم، ولی درون کیفیت تیم تغییری ایجاد نشد. درون نیمه اول پنج و درون نیمه دوم، چهار موقعیت داشتیم. محسن مسلمان هم عملکرد بدی نداشت، ولی با سبک گیم که ارائه می‌کردیم، روی ضدحملات شاهین نگران بودیم. قلعه‌نویی با تعویض تاکتیکی خود، تلاش کرد با ضدحملات شاهین مقابله کند و نورافکن وارد زمین شد. با مسلمان کیفیت خوبی ارائه و موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم. این نشان می‌دهد مسلمان خوب کار می‌کرد.

مربی تیم سپاهان درمورد اینکه همه فکر می‌کردند زردپوشان به خاطر گرمای بوشهر، از دقیقه ۷۰ به پس کم بیاورند، تصریح کرد: درون دنیای امروز، علم به این مسائل و استرس‌های محیطی خیلی کمک می‌کند. توانستیم با این موضوع مقابله کنیم و روی آن کار و برنامه‌ریزی کردیم. دو روز زودتر به بوشهر آمدیم که به نفع ما شد. قلعه‌نویی اصرار داشت سطح آمادگی جسمانی و تغذیه بازیکنان روی جدیدترین متد روز باشد که خدا را شکر نتیجه آن را درون گیم دیدیم و بازیکنان ما تا دقیقه ۹۰ عملکرد بسیار خوبی داشتند.

الهویی با بیان اینکه میانگین سنی تیمش ۲۵…۸ سال هست، خاطرنشان کرد: هیچ مربی نمی‌تواند پیش از شروع مسابقه، اتفاقات آن را پیش‌بینی کند. معلوم هست که درصورتیکه بازیکنان عملکرد خوبی داشته باشند، می‌توانیم پیروز شویم.

وی درمورد عزم تیمش ازبرای قهرمانی گفت: این مسابقه نخستین گام سپاهان درون لیگ برتر بوده هست. از نخستین روزی که شروع به تمرین کردیم، می‌خواستیم که سپاهان موفق باشد و قدم به قدم خوب باشد. حضور درون لیگ برتر، جام حذفی و مسابقات آسیایی خیلی دشوار هست و نمی‌توان درمورد هفته آخر صحبت کرد. تیم ما با هدف موفقیت و بازگشت به جایگاه بالای جدول تلاش می‌کند.

مربی سپاهان درون مورد تیم شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: از رسانه‌ها و هواداران بوشهری خواهش می‌کنم از تیم خود حمایت کنند. شاهین با بضاعتی که دارد، عملکرد بدی نداشته هست و درصورتیکه از تیم شاهین حمایت کنید، می‌توانید تیم موفقی داشته باشید. شاهین می‌تواند جایگاهش را درون لیگ برتر تثبیت کند.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *