به چه دلیل قرارداد برانکو ۲ برابر شد؟- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، روزی که حمیدرضا گرشاسبی سر میز صبحانه و صبح روز ملاقات حساس تیمش مقابل الجزیره امارات درون مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا (۲۴ اردیبهشت ماه سال ۹۷) برگه قرارداد را جلوی برانکو ایوانکوویچ گذاشت و خواست وی امضا نهایی را زیر برگه قرارداد بزند فکر این روز را نمی‌کرد که باشگاه پرسپولیس ازبرای تسویه حساب با برانکو به چه کنم، چه کنم بیفتد، قراردادی که رقم آن ۸۰۰ هزار بود و برخلاف سال‌های قبل به یورو بسته شد.

این رقم تنها دستمزد برانکو بود ولی آنقدر آفر به این قرارداد اضافه شد که رقم آن درون وقت پرداخت تقریباً دو برابر شد. گرشاسبی شاید این تصور را می‌کرد که پرسپولیس با از دست دادن پنج بازیکن و پنجره بسته نقل‌وانتقالاتی هرگز نخواهد توانست با مشکلات بسیار و دو پنجره بسته نقل‌وانتقالاتی تا فینال آسیا پیش رفته و درون دو جام داخلی نیز قهرمان شود، درون غیر این صورت ازبرای هر مرحله صعود پرسپولیس و قهرمانی‌های داخلی این تیم پاداش‌های ۵۰ تا ۲۰۰ هزار یورویی ازبرای برانکو درون نظر نمی‌گرفت.

همین شرایط سبب شد ایرج عرب زمانی مدیریت باشگاه پرسپولیس را برعهده گرفت با قراردادی مواجه شود که یک ریال آن هم پرداخت نشده و با قهرمانی پرسپولیس درون لیگ و جام حذفی هم تقریباً دو برابر شده بود، آن هم درون شرایطی که قیمت یورو به ۱۶ هزار تومان رسیده بود. هم‌اکنون باشگاه پرسپولیس مجبور هست تقریباً یک میلیون یورو ازبرای تسویه حساب با برانکو و دستیارانش بابت قرارداد فصل پیش آنها پرداخت کند که به ریال رقم قابل توجهی خواهد بود.

مسئله دیگر اینکه باشگاه پرسپولیس هم اکنون تقریباً نیمی از قرارداد‌های بازیکنانش را هم پرداخت نکرده و درون قرارداد‌های آنها نیز آفر‌های زیادی از سوی مدیریت قبلی اضافه شده هست.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *