باقری: خودم را درون حدواندازه‌های سرمربیگری پرسپولیس نمی‌دانم/ هر بازیکنی دوست دارد، می‌تواند برود- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

کریم باقری درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درون مورد جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس که دلخوری هواداران این تیم را درون پی داشته هست، اظهار داشت: درون این مورد من اخبار رسانه‌ها را دنبال می‌کنم و صبح امروز (دوشنبه) نیز حرف‌های ایرج عرب را درون رادیو شنیدم. به نظر می‌آید همه چیز تا فردا معلوم می شود. باید منتظر ماند و دید چه پیش خواهد آمد. آنچه معلوم هست برانکو درخواست جدایی از پرسپولیس را داده و باید به نظر وی احترام گذاشت.

وی درون واکنش به این موضوع که باشگاه پرسپولیس بیش از حد درون مورد برانکو وقت را از دست داد و شاید وقت زیادی هم صرف آمدن سرمربی تازه شود، عنوان کرد: مدیریت باشگاه با توجه به صحبت‌‌هایی که با برانکو انجام داده بود انتظار داشت وی برگردد و همچنان تلاش خود را می‌کند ولی برانکو خواهان فسخ قرارداد هست و باید صبر کرد و دید چه اتفاقی رخ خواهد داد. درون صورتی که تا فردا جدایی برانکو قطعی شود حتما ازبرای پیدا کردن جانشین ازبرای وی از سوی باشگاه کار می شود.

مربی پرسپولیس درون ارتباط با واکنش تند هواداران درون شبکه‌های اجتماعی و تجمع بعضی آنها جلوی ساختمان باشگاه درون اعتراض به جدایی برانکو از پرسپولیس، خاطرنشان کرد: طبیعی هست که چنین جوی را شاهد باشیم از این جهت که برانکو آنقدر درون پرسپولیس خوب نتیجه گرفته که هواداران حق دارند بابت رفتن وی ناراحت باشند. باید پذیرفت که هر آمدنی رفتنی دارد و برانکو هم حتما ازبرای تصمیم خود دلایلی دارد. درون حال حاضر کاری از دست کسی بر نمی‌آید و باشگاه همه تلاش خود را ازبرای حفظ برانکو انجام می‌دهد.

باقری درون جواب به این سوال که درصورتیکه به وی پیشنهاد سرمربیگری پرسپولیس را بدهند خواهد پذیرفت یا نه، به تسنیم گفت: نه، من اصلا خودم را درون رده سرمربیگری پرسپولیس نمی‌بینم. درون صورت جدایی برانکو، انشاءالله یک مربی خوب را ازبرای جانشینی وی انتخاب خواهند کرد.

وی راجع به اینکه گفته می‌شود درصورتیکه قرار باشد جانشین برانکو ایرانی باشد چه کسی بهتر از وی؛ تصریح کرد: نه، من درون حد و اندازه سرمربیگری تیم بزرگی چون پرسپولیس نیستم و درون این چند ساله هم که به عنوان مربی درون خدمت پرسپولیسم افتخار بزرگی هست.

مربی پرسپولیس درون رابطه با اینکه آیا حاضر هست به عنوان دستیار کنار مربی ایرانی دیگری کار کند، گفت: من نباید بگویم که با کدام مربی حاضر به همکاری هستم و با کدام گزینه نه، یک فصل از قراردادم با باشگاه باقی مانده و اول باید دید تکلیف برانکو چه می‌شود. هر مربی که جانشین وی شد درون واقع اختیار تام دارد که دستیارانش را خودش انتخاب کند.

باقری درون مورد جدایی احتمالی بازیکنان پرسپولیس از این تیم پس از رفتن برانکو ایوانکوویچ به تسنیم گفت: تصمیم با خود بازیکنان هست که می‌خواهند بمانند یا بروند. سال‌های سال بازیکنان بزرگ زیادی به پرسپولیس آمدند و رفتند ولی بزرگی‌ این تیم حفظ شد. هر بازیکنی ماند قدمش روی چشم ما، البته درصورتیکه ماندنی شوم. هر بازیکنی باید افتخار کند که پیراهن پرسپولیس را می‌پوشد. اجازه دهید اول تکلیف سرمربیگری تیم معلوم شود و پس آنهایی که دوست داشتند بمانند و درصورتیکه هم دوست دارند، بروند و مشکلی نیست. حق طبیعی‌شان هست درون مورد آینده خود تصمیم بگیرند.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *