ادامه ماجرای چک‌های «پِسته‌ای» درون باشگاه استقلال- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، چند روز پیش باشگاه استقلال ازبرای پرداخت درصدی از مطالبات بازیکنان خود، چکی به آنها داد و عنوان کرد که یک ماه دیگر موعد پاس شدن این چک‌ها خواهد بود. نکته قابل توجه، صدور چک از سمت شرکت پسته کاران کرمان بود که سبب تعجب شد. اینکه آیا قرار هست این شرکت اصلا وجود خارجی دارد یا نه (به چه دلیل که با جستجو درون اینترنت نام چنین شرکتی به چشم نمی‌خورد) یا اینکه موضوع چیز دیگری هست. خبرهایی نیز به گوش رسید مبنی بر اینکه شخصی که عضو هیئت امنای آکادمی استقلال بوده و از چند سال پیش به باشگاه نزدیک شده هست، چک‌ها را به صورت شخصی از سمت شرکت مذکور صادر کرده هست.

این شخص که دوست نداشت نامش فاش شود، درون واکنش به این موضوع به خبرنگار خبرگزاری تسنیم گفت: چک‌های صادر شده ارتباطی به من ندارد. من عضو کمیته اقتصادی و هیئت امنای آکادمی باشگاه استقلال هستم. از طرفی، عضو انجمن پسته ایران نیز هستم و درون کرمان باغ پسته دارم، ولی چک‌هایی که به بازیکنان استقلال داده‌اند، ارتباطی به من ندارد.

وی افزود: شاید چون عضو هیئت مدیره انجمن پسته ایران هستم، تصور شده چک‌ها از سمت من بوده هست، ولی ما نمی‌توانیم ازبرای کسی یا باشگاهی چک صادر کنیم. درون برهه‌ای به باشگاه استقلال کمک کرده‌ام که آنچنانی نبود. من دوره مدیریت صادق ورمزیار به آکادمی استقلال آمدم و اکنون نیز عضو هیئت امنا هستم. نمی‌دانم به چه دلیل همه فکر می‌کنند من این چک‌ها را داده‌ام. شاید شخصی دوست داشته ازبرای کمک به استقلال چک شخصی بدهد، این موضوع نباید اشکال داشته باشد.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *