اتفاق عجیب درون آستانه ملاقات با پرسپولیس/ رئیس اداره ورزش جم درون پی تغییرات درون پارس جنوبی!- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، هفته پایانی از هجدهمین دوره رقابت‌های فوتبال لیگ برتر کشور فردا شب با برگزاری ۸ ملاقات همزمان پیگیری می‌شود. درون یکی از مهمترین دیدارها تیم پرسپولیس که بخت اول قهرمانی هست، درون جم میهمان پارس جنوبی خواهد بود. این رقابت که تکلیف قهرمان را معلوم می‌کند، همه نگاه‌ها را به خود معطوف کرده هست.

درون حالی که همه درون جم و استان بوشهر درگیر هر چه بهتر برگزار شدن این ملاقات هستند، خبرهایی منتشر شده مبنی بر اینکه عباس دراهکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جم درون پی ایجاد تغییرات درون مدیریت باشگاه پارس جنوبی هست؛ اقدامی که رایزنی‌های زیادی هم ازبرای تحقق آن صورت گرفته و افراد زیادی را درگیر خود کرده هست.

این کار غیرمتعارف که با دلخوری مسئولان نفتی منطقه همراه بوده، این سوال را ایجاد کرده که این فعالیت‌ها چه ارتباطی با این مدیر دارد؟ به نظر می‌رسد وزارت ورزش و جوانان باید به این موضوع ورود جدی داشته باشد که تغییرات درون یک باشگاه چه ارتباطی با وظایف و ماموریت‌های یک اداره ورزش شهرستان دارد.

درون هر صورت آنچه درون این یکی دو روز اهمیت دارد این هست که ملاقات هفته پایانی لیگ برتر با آرامش و درون شرایطی خوب برگزار شود و اینگونه اقدامات می‌تواند برهم زننده آرامش درون جم باشد و عملا انتقادات زیادی را به وجود آورده هست.

خبرنگار تسنیم ازبرای پیگیری این موضوع با دراهکی چندین دفعه تماس گرفت ولی وی درون دسترس نبود تا درون این باره توضیح دهد.

 

انتهای پیام/

 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *