آشوری: فدراسیون کاراته را بدون ریالی بدهی تحویل می‌دهم/ ازبرای گرفتن پول پشت درون اتاق داورزنی یا صالحی امیری نرفتم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، محسن آشوری، دبیر فدراسیون کاراته پس از آخر مجمع فدراسیون گفت: پس از اینکه از سوی وزارت ورزش مورد اعتماد قرار گرفته و به عنوان سرپرست انتخاب شدم، بدون نایب رئیس و دبیر و تنها با حمایت و همکاری کارکنان فدراسیون بهرمند شدم.

وی افزود: تلاش داشتم که مجمع بدون کوچک‌ترین حاشیه‌ای برگزار شود و از هیچ کاندیدایی حمایت نکردم. اعضای مجمع می‌توانند به این موضوع شهادت بدهند و تلاشم این بود که فلسفه مجامع اجرایی شود که همین طور هم شد.

آشوری تصریح کرد: درون این مدت وقت سه اعزام داشتیم که با درخشش همه اعضای تیم ملی و کادر فنی نتایج بسیار خوبی کسب شد. درون این مدت وقت ازبرای گرفتن پول پشت درون اتاق داورزنی یا صالحی امیری نرفتم، حقوق کادر فنی و قهرمانان هر چند ناچیز پرداخت شد.

دبیر فدراسیون کاراته با بیان اینکه اکنون فدراسیون را بدون ریالی بدهی تحویل می‌دهم اظهار داشت: پس از پرداخت حقوق و پاداش همه کارکنان، پاداش مدال‌آوران و مبلغی درون حساب فدراسیون، می‌توانم با فراغ بال مدیریت فدراسیون را تحول رئیس آینده بدهم و همچنان درون خدمت جامعه پرافتخار کاراته باشم.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *