آخر‌بندی جذاب رویدادهای پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو با فینال بسکتبال با ویلچر- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، کمیته برگزاری گیم‌های المپیک و پارالمپیک توکیو، وقت برگزاری رقابت‌های بسکتبال با ویلچر را از سه‌شنبه ۴ تا یکشنبه ۱۶ شهریور ماه سال ۹۹ (۲۵ آگوست تا ۶ سپتامبر ۲۰۲۰) عنوان کرد.

بر همین اساس، برگزاری رقابت‌های مرحله مقدماتی این رشته درون دو ورزشگاه صورت می‌گیرد و نخستین گیم آن چهارشنبه پنجم شهریور ماه ۹۹، درون مجموعه ورزشی موساشینو فارست انجام می‌شود.

قرعه گیم‌ها ازبرای تیم‌های مردان و زنان درون هر روز، از پنجشنبه ششم تا یکشنبه نهم شهریور ماه سال ۹۹ برابر با ۲۷ تا ۳۰ آگوست، ۶ گیم هست که درون دو ورزشگاه موساشینو فارست و اریاک ارنا (هر کدام سه ملاقات درون هر روز) برگزار می شود.

تمام رویدادهای بسکتبال با ویلچر مردان از ۳۱ اگوست برابر با دوشنبه دهم شهریور ماه به ورزشگاه اریاک آرنا منتقل می‌شود.

رقابت‌های مرحله یک چهارم نهایی مردان روز چهارشنبه دوم سپتامبر برابر با ۱۲ شهریورماه و ملاقات نیمه نهایی نیز جمعه ۴ سپتامبر برابر با ۱۴ شهریور ماه برگزار می شود.

گیم‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو آخر‌بندی جذاب و پر هیجانی خواهد داشت، چراکه همزمان با ملاقات فینال و رده‌بندی بسکتبال با ویلچر مردان خواهد بود.

این دو ملاقات، یکشنبه ششم سپتامبر برابر با ۱۶ شهریور ماه برگزار و پس از آن نیز مراسم اختتامیه پارالمپیک ۲۰۲۰ انجام می شود.

درون پارالمپیک ۲۰۲۰ حدود ۴۴۰۰ ورزشکار دارای معلولیت درون ۵۴۰ رویداد و ۲۲ رشته‌ی ورزشی درون بیست و یک سالن درون شهرهای توکیو، سایتاما، چیبا و شیزوئوکای ژاپن با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *